Upratovač/-ka

ASTON BUILDING s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 270 EUR + mesačné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upratovanie kancelárskych priestorov administratívnej budovy v centre mesta v čase od 14.00 hod - 18.00 hod. ( 4 hodiny denne pondelok až piatok ).

Nástup možný IHNEĎ.

Zodpovedajúce finančné ohodnotenie, výkonnostné odmeny
Práca v stabilnej spoločnosti

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Žiaľ, z časových dôvodov nie sme schopní odpovedať na všetky prijaté žiadosti. Prosím, zoberte na vedomie, že kontaktovať budeme len záujemcov, ktorých sa rozhodneme pozvať na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

služby

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť
- samostatnosť
- zmysel pre detail
- príjemné vystupovanie
- výhodou sú skúsenosti s upratovaním priestorov podobného typu

ASTON BUILDING s.r.o. predstavuje obchodno - administratívne centrum v blízkosti centra mesta Košice. Hlavným predmetom podnikanie je prenájom obchodných a administratívnych priestorov, ako aj priestorov kongresovej haly a zasadačky.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2601300  Megjelentetés dátuma: 7.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 270 EUR + mesačné odmeny