Data engineer junior

Assisto Consulting Ltd.

Místo práce
Prague, Czechia
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nového kolegu pro práci s daty a webovými aplikacemi. Náplň práce je kombinací vývoje a správy webových aplikací, programování a datových analýz (Machine Learning a Deep Learning).

Ideální znalosti

  • Pokročilé webové aplikace – vývoj a správa
  • Tvorba front-endu/back-endu – html, css, Javascript, grafický návrh, SQL, aplikační server
  • Tvorba a správa API – Postman, Apiary, apod.
  • DevOps – přehled technologií a zkušenosti s používáním aspoň v roli developer
  • Online analytika – Google Analytics, Google Tag Manager (nebo obdobné)
  • Datová analytika – data wrangling & data mining, visualizace, reporting

Osobní charakteristiky

  • Chuť se neustále vzdělávat
  • Analytické myšlení
  • Cit pro detail a preciznost
  • Komunikativnost
  • Time planning

Angličtina na komunikativní úrovni, ochota cestovat

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 4028743  Megjelentetés dátuma: 3.2.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 40 000 Kč/měsíc