Konzultant (hotline) informačných systémov - mzdy

Asseco Solutions, a.s.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 350 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme člena tímu, ktorý:

- sa vyzná v v mzdovej problematike a má skúsenosti so mzdovými informačnými systémami;
- sa nezľakne žiadneho problému, ktorý môže vzniknúť na strane zákazníka;
- rád komunikuje (v tomto prípade telefonicky a po čase aj osobne);
- hľadá riešenia a slovo nedá sa nemá v slovníku.

Ak je tento opis o tebe, pozri, s čím budeme potrebovať pomôcť:

- telefonická komunikácia so zákazníkom - odborné poradenstvo v oblasti ERP systému SPIN (modul MZDY)
- poskytovanie zákazníckej podpory pomocou softvérového nástroja v oblasti mzdového účtovníctva
- administratívne práce
- práca s MS Office a našim ERP systémom SPIN

#PracasNajnovsimiTechnologiami #SCRUM #Agile #MedzinarodneProjekty #UrcujemeTrendy #KodimeAbySmeRozvijaliNieibaMaintainovali #Vzdelavanie #Konferencie #Certifikaty #CudzieJazyky #Cestovanie(AkChces) #HomeOffice(KedPotrebujes) #FlexiDoba #BabyFriendly #PozerameZapasy #ZijemeZdravo #Masaze #SponzorovaneTimoveStretnutia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

výborná užívateľská znalosť práce s PC / MS Windows, Word, Excel
znalosť mzdového SW výhodou
schopnosť efektívne komunikovať so zákazníkom - osobne aj telefonicky
flexibilita a ochota riešiť problémy, proaktívny prístup

Sme [:soft}férová nadnárodná spoločnosť.
Špecializujeme sa na vývoj a dodávku komplexných informačných systémov.
V ERP sme trojka na trhu, v segmente HORECA jednotka.
Sme tu 30 rokov. A budeme tu ešte dlho.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4059637  Megjelentetés dátuma: 12.4.2021  Alapbér (bruttó): 1 350 EUR/mesiac