Softvérový Architekt

Asseco Solutions, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
4 000 EUR/mesiacPri živnosti je odmena ekvivalent super brutto mzdy. Mzda / odmena môže byť dohodnutá aj vyššia a to v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Milujete technológie a chcete tvoriť fantastické produkty pre ľudí?
Chcete mať vplyv na to, kam sa produkt poberie?

Ak ste pri oboch bodoch odpovedali áno, ste tu správne.

Hľadáme skúseného softvérového architekta, ktorý by tvoril a prijímal rozhodnutia pre vývoj softvéru na najvyššej úrovni. Uvidíte „big picture“ a budete tvoriť architektonické prístupy pri návrhoch, ako aj implementácii nášho najdôležitejšieho SW produktu SPIN, ktoré budú viesť vývojový tím v jeho každodennej činnosti.

Na pozícii architekta využijete silné technické zázemie a vynikajúce znalosti IT. Skúsenosti s navrhovaním, a schopnosť rozvíjať jednotnú víziu softvérového produktu, jeho vlastností a funkcionality. Budete poskytovať ostatným členom tímu mentálne, procesné a technologické rámce, ktorých výsledkom bude vysoko kvalitný produkt. Budete pre nás kľúčový hráč a budete mať výrazný vplyv na to, čo robíme.

Ako architekt SPINu spolupracujete s ďalšími odborníkmi na určovaní funkcionálnych a nefunkcionálnych požiadaviek na nové verzie i produkt ako taký, ako aj súvisiace aplikácie. Rutinne používate overené architektonické nástroje a metodiky, a (spolu)riadite vývoj, s dôrazom na systémovú integráciu a praktickú uskutočniteľnosť.

Medzi zodpovednosti softvérového architekta patria:
• Definovanie všetkých aspektov vývoja – od vhodnej technológie a toku práce až po štandardy kódovania
• Spolupráca s ostatnými členmi tímu pri určovaní požiadaviek na nový softvér a súvisiace aplikácie
• Tvorba návrhov architektúry, funkcií a používateľského rozhrania požadovaného produktu a ich implementácia
• Vývoj kvalitných produktových špecifikácií s dôrazom na systémovú integráciu produktu, a ich praktické uplatnenie v rutine u zákazníkov
• Komunikácia všetkých konceptov a pokynov s vývojovým tímom
• Dohľad nad pokrokom vývojového tímu, s cieľom zabezpečiť súlad s pôvodným, zamýšľaným dizajnom a architektúrou
• Technické poradenstvo a koučovanie vývojárov a SW inžinierov ohľadom technológií a architektúry
• Zaistenie, aby softvér spĺňal všetky požiadavky na kvalitu, bezpečnosť, modifikovateľnosť, rozšíriteľnosť atď.
• Schvaľovanie finálneho produktu/verzie pred uvedením na trh

#PracasNajnovsimiTechnologiami #SCRUM #Agile #MedzinarodneProjekty #UrcujemeTrendy #KodimeAbySmeRozvijaliNieibaMaintainovali #Vzdelavanie #Konferencie #Certifikaty #CudzieJazyky #Cestovanie(AkChces) #HomeOffice(KedPotrebujes) #FlexiDoba #BabyFriendly #PozerameZapasy #ZijemeZdravo #Masaze #SponzorovaneTimoveStretnutia

#KamaratskeProstredie #FerFirma #NuditSaNebudes
#MaliSmeCloudKedoNomEsteAniGoogleNevedel

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

.NET - Pokročilý
SQL - Pokročilý
C# - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

7

• Skúsenosti s rolou softvérový architekt sú vítané
• Orientácia na zákazníka
• Vynikajúce znalosti o dizajne a architektúre softvéru a aplikácií
• Skúsenosti s vývojom a programovaním softvéru v rôznych jazykoch:
o Znalosť C#, .NET Framework, Winforms podmienkou
o Znalosť SQL, PL/SQL výhodou
o Znalosť: .NET Core, Angular, REST API výhodou
o Uprednostňujú sa skúsenosti z práce vo vývojovom prostredí, ktoré využíva metodiku Agile / Scrum
• Znalosť UML a ďalších metód modelovania
• Porozumenie princípov a skúsenosť s HTML / CSS, JavaScript a UI / UX
• Vnímanie a porozumenie princípov zabezpečenia kvality softvéru
• Technické myslenie s veľkým dôrazom na detail
• Schopnosť pracovať samostatne a manažovať si svoj čas, no súčasne byť silným tímovým hráčom a zdieľať informácie
• Skúsenosť s riadením projektov a riadením rizík
• Vynikajúce komunikačné a prezentačné schopnosti
• Znalosť anglického jazyka – porozumenie písaného textu

Sme [:soft}férová nadnárodná spoločnosť.
Špecializujeme sa na vývoj a dodávku komplexných informačných systémov.
V ERP sme trojka na trhu, v segmente HORECA jednotka.
Sme tu 30 rokov. A budeme tu ešte dlho.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4014133  Megjelentetés dátuma: 3.5.2021  Alapbér (bruttó): 4 000 EUR/mesiac