Teamleader / Manažér realizačného tímu

Asseco Solutions, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiac+ motivujúca variabilná zložka mzdy. Mzda môže byť dohodnutá aj vyššia, a to v závislosti od profesijnej kvalifikácie a skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- projektové riadenie realizačného tímu (konzultanti, vývojári v oblasti IT)
- vedenie a rozvoj členov tímu​
- kompletná zodpovednosť za rozpočet a výsledky tímu
​- stanovovanie cieľov tímu a ich pravidelné vyhodnocovanie​
- pravidelný reporting​
- komunikácia so zákazníkmi a dojednávanie zmluvných podmienok, riešenie eskalácií
- spolupráca o ostatnými oddeleniami spoločnosti

- zázemie silnej, stabilnej nadnárodnej spoločnosti s popredným postavením na trhu IT
- pracovná perspektíva a stabilita
- možnosť osobnostného a odborného rastu
- motivujúce finančné ohodnotenie závislé od výsledkov tímu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti s vedením a rozvojom prideleného tímu (ideálne konzultantov v oblasti IT a pod.)
- skúsenosť s projektovým riadením veľkou výhodou
- samostatnosť, schopnosť prevziať zodpovednosť a robiť rozhodnutia
- schopnosť viesť samostatné rokovania so zákazníkmi a partnermi
- orientácia v ekonomických a finančných ukazovateľoch
- výborné komunikačné a vyjednávacie zručnosti
- skúsenosti alebo orientácia v oblasti informačných technológií sú vítané
- aktívny vodič (vyžaduje sa cestovanie za zákazníkmi)
- anglický jazyk - výhodou

Sme [:soft}férová nadnárodná spoločnosť.
Špecializujeme sa na vývoj a dodávku komplexných informačných systémov.
V ERP sme trojka na trhu, v segmente HORECA jednotka.
Sme tu 30 rokov. A budeme tu ešte dlho.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3756440  Megjelentetés dátuma: 21.4.2022  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac