Projektový manažér

Asseco Solutions, a.s.

Miesto práce
Bratislava
2 000 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy: od 2 000 EUR brutto/mesačne. Uvedená suma je minimálna mzda na túto pozíciu. Finálna mzda bude dohodnutá na základe konkrétnych skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho tímu ďalšieho skúseného projektového manažéra. Ponúkame zamestnanie, v ktorom vítame kreatívneho človeka, ktorý nechce "sedavé" zamestnanie, ale má rád zmeny, má rád informačné technológie a vie si predstaviť byť aktívnou súčasťou spoločnosti, ktorá na slovenskom trhu s informačnými systémami udáva trendy.

Ako projektový manažér sa u nás budeš venovať:
40% vedeniu implementačných projektov ERP riešení u zákazníkov a riadeniu projektov cez všetky fázy životného cyklu projektu;
30% riadeniu zmien a rizík projektov a sledovaniu dodržania rozpočtu a termínov na projekte;
20% koordinovať projektový tím ako aj subdodávateľov; participácia na tvorbe cenovej politiky, komunikácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti;
10% vyhodnocovať plnenia nastavených cieľov a dodržiavania SLA.

Miesto výkonu práce:
Bratislava

#PracasNajnovsimiTechnologiami #SCRUM #Agile #MedzinarodneProjekty #UrcujemeTrendy #KodimeAbySmeRozvijaliNieibaMaintainovali #Vzdelavanie #Konferencie #Certifikaty #CudzieJazyky #Cestovanie(AkChces) #HomeOffice(KedPotrebujes) #FlexiDoba #Skolka #BabyFriendly #PozerameZapasy #ZijemeZdravo #Masaze #SponzorovaneTimoveStretnutia #BoloByTuVelaHashtagovPersonalistkytiIchVysypuVsetky
#KamaratskeProstredie #FerFirma #NuditSaNebudes
#MaliSmeCloudKedoNomEsteAniGoogleNevedel #Pod

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti s riadením projektov implementácie ERP min. 5 rokov
- dobrá orientácia v oblasti ERP riešení
- výborné organizačné a komunikačné zručnosti
- aktívny prístup orientovaný na hľadanie riešení
- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
- certifikácia v projektovom riadení výhodou
- vodičský preukaz B

Sme [:soft}férová nadnárodná spoločnosť.
Špecializujeme sa na vývoj a dodávku komplexných informačných systémov.
V ERP sme trojka na trhu, v segmente HORECA jednotka.
Sme tu 30 rokov. A budeme tu ešte dlho.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3610188  Megjelentetés dátuma: 6.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2 000 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy: od 2 000 EUR brutto/mesačne. Uvedená suma je minimálna mzda na túto pozíciu. Finálna mzda bude dohodnutá na základe konkrétnych skúseností kandidáta.