Asseco solutions otvára pozíciu Recepčná (dlhodobá brigáda počas štúdia)

Sme nadnárodná [:soft]férová spoločnosť.
Špecializujeme sa na vývoj a dodávku komplexných informačných systémov.
V segmente HORECA sme jednotka na trhu, v ERP trojka.
Sme tu vyše 25 rokov. A budeme tu ešte dlho.

Čo budeš u nás robiť?

Hľadáme asistentku/recepčnú pre náš Front Office, ktorá by pomáhala zastrešovať chod celej spoločnosti. Recepčná je prvou a kľúčovou osobou, s ktorou sa stretávajú zamestnanci a obchodní partneri. Hľadáme osobu s príjemným vystupovaním, dobrým úsudkom a chuťou pre nás pracovať :)
Miesto výkonu práce: Bratislava

Tvoja pracovná náplň bude:
40%
prijímanie hostí a klientov a správa rezervácií interných miestností
30%
vybavovanie korešpondencie a administratívnej agendy
10%
zabezpečovanie kancelárskych potrieb a občerstvenia
20%
administratívna podpora pre HR a ostatné oddelenia spoločnosti

Tvoj Tím bude:

1
Nadriadený
160
Kolegovia

WE ARE ASSECO SOLUTIONS SK:

Čo požadujeme?

- študent vysokej školy denného štúdia s možnosťou odpracovať 20 hodín týždenne
- záujem o dlhodobú brigádu nie len počas leta
- dobré komunikačné zručnosti a príjemné vystupovanie
- znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni
- znalosť MS Office (Outlook, Word)
- VP skup. B je výhodou, nie podmienkou

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

4 EUR/hodina

Naše benefity?

#PracasNajnovsimiTechnologiami #SCRUM #Agile #MedzinarodneProjekty #UrcujemeTrendy #KodimeAbySmeRozvijaliNieibaMaintainovali #Vzdelavanie #Konferencie #Certifikaty #CudzieJazyky #Cestovanie(AkChces) #HomeOffice(KedPotrebujes) #FlexiDoba #Skolka #BabyFriendly #PozerameZapasy #ZijemeZdravo #Masaze #SponzorovaneTimoveStretnutia #BoloByTuVelaHashtagovPersonalistkytiIchVysypuVsetky
#KamaratskeProstredie #FerFirma #NuditSaNebudes
#MaliSmeCloudKedoNomEsteAniGoogleNevedel #Pod
ID: 3500126   Megjelentetés dátuma: 28.5.2019   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   4 EUR/hodina