Produktový manažér

Asseco Solutions, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Základná zložka mzdy: 2000 eur brutto/mesačne + variabilná časť mzdy. Mzda môže byť dohodnutá aj vyššia, a to v závislosti od profesijnej kvalifikácie a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného programátora C# alebo Java, ktorý má chuť posunúť sa ďalej a prispieť tak k smerovaniu produktov spoločnosti. Ak máš skúsenosti s programovaním, si kreatívny a zároveň vieš dohliadnuť na detaily a máš prehľad o dianí a trendoch na trhu, neváhaj a kontaktuj nás. Vytvárame ERP systémy zamerané na spracovanie veľkého množstva dát a riadenie stredne veľkých a veľkých firiem.

Čo budeš u nás robiť:

40% Starostlivosť o súčasné produkty spoločnosti a podieľanie sa na smerovaní vývoja a vývoji nových produktov;

20% analyzovanie a monitorovanie trhu, aktuálnych trendov a sledovanie konkurenčného správania ako aj spracovávanie rôznych obchodných, finančných a marketingových analýz, reportov, štatistík;

20% identifikovanie a analýza zákazníckych požiadaviek, pripomienok a špecifikácií;

10% tvorba produktovej dokumentácie a participácia na programovaní nášho vlastného podnikového systému;

10% úzka spolupráca s obchodným a marketingovým oddelením na internej a externej komunikácii produktov spoločnosti.

#PracasNajnovsimiTechnologiami #SCRUM #Agile #MedzinarodneProjekty #UrcujemeTrendy #KodimeAbySmeRozvijaliNieibaMaintainovali #Vzdelavanie #Konferencie #Certifikaty #CudzieJazyky #Cestovanie(AkChces) #HomeOffice(KedPotrebujes) #FlexiDoba #Skolka #BabyFriendly #PozerameZapasy #ZijemeZdravo #Masaze #SponzorovaneTimoveStretnutia #BoloByTuVelaHashtagovPersonalistkytiIchVysypuVsetky
#KamaratskeProstredie #FerFirma #NuditSaNebudes
#MaliSmeCloudKedoNomEsteAniGoogleNevedel #Pod

Žiadosti s priloženým CV posielajte na adresu [email protected] s uvedením pozície, o ktorú sa uchádzate.
Všetkým záujemcom, ktorí pošlú svoje CV, ďakujeme. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú vybraní do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý
.NET - Expert

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Znalosť C# alebo Java;
• schopnosť hýbať vecami v pred a prinášať inovatívne riešenia;
• chuť napredovať a sledovať trendy na trhu;
• zmysel pre detail a doťahovanie vecí;
• dobré komunikačné a prezentačné zručnosti;
• znalosť podnikových informačných systémov.

Sme [:soft}férová nadnárodná spoločnosť.
Špecializujeme sa na vývoj a dodávku komplexných informačných systémov.
V ERP sme trojka na trhu, v segmente HORECA jednotka.
Sme tu 30 rokov. A budeme tu ešte dlho.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3401215  Megjelentetés dátuma: 23.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Základná zložka mzdy: 2000 eur brutto/mesačne + variabilná časť mzdy. Mzda môže byť dohodnutá aj vyššia, a to v závislosti od profesijnej kvalifikácie a skúseností.