iOS Developer

Asseco Central Europe, a. s.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Od 1 800 EUR/mesiacOd 1 800 EUR/mesačne (+ variabilná zložka odmeňovania v podobe kvartálnych bonusov) finálna mzda bude určená na základe znalostí a seniority kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rád výzvy? Chceš byť súčasťou niečoho nového? Do nášho interného vývojového tímu hľadáme skúseného a tvorivého iOS developera, ktorý má zodpovedný prístup, vie sa nadchnúť pre inovácie a rád objavuje nové technológie.

Budeš zodpovedný za dizajn, vývoj a údržbu aplikácií pre iPhone v rámci celého životného cyklu od koncepcie až po podporu pri nasadení do prevádzky, aby aj naďalej fungovali bezchybne v nových vydaniach.

Tvojou náplňou práce bude:

  • Natívny vývoj pre iOS
  • Participácia na našej stratégii mobilného rozvoja
  • Nastavenie štandardu/ smerovania kódovania na projektoch
  • Mentoring mladých vývojárov
  • Spolupráca s team lídrami/ vedúcimi projektov, aby boli projekty doručené včas
  • Agilný vývoj
  • Práca na procese nasadenia (deployment) a uvoľnenia (release) aplikacie v rámci AppStore

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

1

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • Samostatnosť
  • Schopnosť pracovať v tíme
  • Dobré organizačné schopnosti v prostredí riadenom termínom
  • Dôslednosť, precíznosť, snaha o čistý kód
  • Uchádzač by mal mať skúsenosti s produkčnou prevádzkou iOS mobilných aplikácií

Technické zručnosti:

  • iOS SDK a Xcode, iOS UX guidelines/best practice
  • Swift – pokročilý
  • Objective-C – pokročilý
  • Dobré porozumenie a skúsenosti s rozhraniami API (Ajax, REST, webové služby, XML, JSON, JSONP atď.)
  • Skúsenosti so systémami na správu verzií a responzívny dizajn
  • Pracovné znalosti testovania (Unit testing and Functional testing)
  • Výhodou sú znalosti Java - presah na backend
  • Výhodou sú znalosti Javascriptu

Asseco Central Europe (Asseco CE) je jedným z najsilnejších softvérových domov v strednej a východnej Európe. Patrí medzi najvýznamnejších poskytovateľov komplexných riešení a služieb v oblasti informačných technológií „šitých na mieru“. Realizuje rôzne projekty pre komerčnú sféru, ako aj pre štátnu správu a samosprávu. Pracuje v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, verejného sektora a iných. Asseco CE je súčasťou medzinárodnej skupiny Asseco Group, ktorá v súčasnosti pôsobí v 54 krajinách sveta.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Natália Hladká
E-mail: poslať životopis
ID: 4229254  Megjelentetés dátuma: 3.1.2022  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac