Business analytik

Asseco Central Europe, a. s.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
Dohodou
1 500 EUR/mesiacuvedená mzda predstavuje minimálnu úroveň, finálna výška mzdy bude závislá od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne obsadzujeme pozíciu Business analytika pre 2 z našich 16 divízií.

Pre divíziu s fokusom na Public projekty a divíziu pôsobiacu v oblasti SK zdravotníctva.

Vašu preferenciu segmentu si s Vami náš tím rád prejde v rámci úvodného telefonátu :)

Vašou úlohou by bolo v oboch prípadoch:

• zber, špecifikácia a analýza požiadaviek zákazníka

• aktívna komunikácia so zákazníkom

• prezentácia a obhajoba riešenia

• komunikácia s vývojovým tímom

• zodpovednosť za dodržiavanie analytickej metodiky

• zodpovednosť za formálnu a obsahovú kvalitu výstupov pre zákazníka (analýza, dokumentácia, prezentácie, zápisy, atď.)

• Sledovanie trendov, neustále vzdelávanie sa vo zverenej oblasti

• Zabezpečenie kvality a celková zodpovednosť za naplnenie požiadaviek zákazníka

  • možnosť medzidivízneho presunu - 16 divízií = 16 možností ďalšieho rozvoja / posunu Vašej kariery v prípade ak budete hľadať zmenu, umožníme Vám ju u nás interne :)
  • vzdelávanie prostredníctvom internej akadémie a externých školení
  • jazykové kurzy
  • voľné vstupy na športoviská
  • voľné vstupy na vybrané kultúrne podujatia
  • partnerské zľavy
  • dni voľna pri špeciálnych príležitostiach nad rámec zákona
  • príspevok do doplnkového dôchodkového sporenia ai.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Počet rokov praxe

2

  • skúsenosť s pozíciou analytika minim. 2 roky
  • rozvinuté komunikačné zručnosti
  • analytické a logické myslenie
  • výhodou znalosť objektovo orientovaných metód návrhu - UML

Asseco Central Europe (Asseco CE) je jedným z najsilnejších softvérových domov v strednej a východnej Európe. Patrí medzi najvýznamnejších poskytovateľov komplexných riešení a služieb v oblasti informačných technológií „šitých na mieru“. Realizuje rôzne projekty pre komerčnú sféru, ako aj pre štátnu správu a samosprávu. Pracuje v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, verejného sektora a iných. Asseco CE je súčasťou medzinárodnej skupiny Asseco Group, ktorá v súčasnosti pôsobí v 54 krajinách sveta.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Natália Hladká
E-mail: poslať životopis
ID: 4194662  Megjelentetés dátuma: 2.11.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac