Integračný Developer

Asseco Central Europe, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
1 200 EUR/mesiacJunior od 1 200€ brutto Senior od 1 500€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dokážeš sa orientovať v pozadí web aplikácií? Máš rád RESTy v Jave a nie sú ti cudzie microservices? Trúfaš si vytvárať perfektne fungujúce rozhrania a láka ťa svet bankových inovácií? Ak si sa v týchto veciach našiel, radi sa s tebou stretneme a porozprávame o tvojich očakávaniach a možnostiach práce na niektorom z našich projektov.

Na našich projektoch využívame firemný produkt Omnichannel Platform a najmä dodávame riešenia multikanálovej digitálnej komunikácie s klientom pre banky pôsobiace na slovenskom a českom trhu.

Tvojou úlohou bude:

  • návrh riešenia / vývoj backendových aplikácií a rozhraní
  • optimalizovanie výkonu riešenia
  • vývoj nových a zmeny už implementovaných funkcionalít
  • implementácia a následná podpora digitálneho riešenia

  • Ovocie na pracovisku, pitný režim
  • Príspevky do III. dôchodkového piliera, odmeny pri pracovných jubileách
  • Interná ACE Akadémia
  • Odmena za získanie nového zamestnanca
  • Voľno nad rámec zákona (pri špeciálnych životných udalostiach)
  • Podpora športových a voľnočasových aktivít (Multisport, TJ Asseco, divadlá)
  • Sociálna výpomoc

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Ostatné znalosti

Rest API - Pokročilý
API - Pokročilý
Java - Pokročilý
SQL - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Asseco Central Europe (Asseco CE) je jedným z najsilnejších softvérových domov v strednej a východnej Európe. Patrí medzi najvýznamnejších poskytovateľov komplexných riešení a služieb v oblasti informačných technológií „šitých na mieru“. Realizuje rôzne projekty pre komerčnú sféru, ako aj pre štátnu správu a samosprávu. Pracuje v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, verejného sektora a iných. Asseco CE je súčasťou medzinárodnej skupiny Asseco Group, ktorá v súčasnosti pôsobí v 54 krajinách sveta.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Vallová
E-mail: poslať životopis
ID: 4029246  Megjelentetés dátuma: 4.2.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac