Admin interných aplikácií

Miesto práce
Trenčín
Typ
plný úväzok
Mzda (eur brutto)
Od 1 100 EUR/mesiacod 1100 EUR, uvedená mzda je minimálne úroveň, finálna výška mzdy bude stanovená na základe seniority kandidáta
* brutto/mesačne, reálna mzda podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu do tímu internej podpory pre produkčné divízie, s fokusom nie len na interný rozvoj Jiry, ale aj rozvoj firemnej infraštruktúry ako takej.

  • správa a rozvoj Atlassian Jira
  • customizácia nastavení podľa projektovej metodiky a špecifík projektov
  • podpora používateľov a projektov
  • zúčastňovanie sa na stretnutiach zameraných na rozvoj internej infraštruktúry

- možnosti vzdelávania a osobného rastu,

  • kultúrny program (kultúrne a spoločenské podujatia),
  • športové aktivity,
  • práca v dynamickom tíme,
  • doplnkové dôchodkové pripoistenie,
  • HO, Sick- days

DISCLAIMER

Asseco CE podporuje inakosť a diverzitu. Naša firemná kultúra je otvorená všetkým bez ohľadu na ich vek, národnosť, pohlavie alebo zdravotné znevýhodnenie. Svojich zamestnancov si starostlivo vyberáme na základe ich zručností, praxe, znalostí a osobnostných predpokladov. Zamestnávame kolegov so zdravotným hendikepom, tiež nakupujeme výrobky cez chránené dielne, vďaka čomu môžeme prostriedky, ktoré by sme inak museli odvádzať do odvodového systému vracať medzi tých, ktorí si to najviac zaslúžia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

C# - základy
Administrácia MySQL - základy
MySQL - základy
Administrácia UNIX/Linux - základy
UNIX/Linux - základy

Počet rokov praxe

1

  • skúsenosti s Jira - základy
  • SQL, OS Linux, MySQL  - základy
  • používateľská znalosť vývojárskych nástrojov – skúsenosť s ich administráciou - výhodou:
    • systémy riadenia verzií (Subversion, TFS, Git, Mercurial)
    • artifacts repository (Nexus, NuGet)
    • build server (Jenkins, TFS Build)
  • znalosť programovacích jazykov groovy, C# - výhodou
  • analytické myslenie
  • kreativita - schopnosť samostatnej aj tímovej práce tvorivého charakteru
  • spoľahlivosť a aktívny prístup k práci

Asseco Central Europe (Asseco CE) je jedným z najsilnejších softvérových domov v strednej a východnej Európe. Patrí medzi najvýznamnejších poskytovateľov komplexných riešení a služieb v oblasti informačných technológií „šitých na mieru“. Realizuje rôzne projekty pre komerčnú sféru, ako aj pre štátnu správu a samosprávu. Pracuje v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, verejného sektora a iných. Asseco CE je súčasťou medzinárodnej skupiny Asseco Group, ktorá v súčasnosti pôsobí v 54 krajinách sveta.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Asseco Central Europe, a. s.
Trenčianska 56/A
821 09 Bratislava
ID: 4024742  Megjelentetés dátuma: 25.1.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac