IT Analytik (pre rôzne divízie)

Asseco Central Europe, a. s.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
v závislosti od skúseností (od 1 800 €)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zber, špecifikácia a analýza požiadaviek zákazníka

  • aktívna komunikácia so zákazníkom
  •  prezentácia a obhajoba riešenia
  • komunikácia s vývojovým tímom
  • zodpovednosť za dodržiavanie analytickej metodiky
  • zodpovednosť za IT analýzu
  • zodpovednosť za funkčnosť dodaných riešení
  • zodpovednosť za formálnu a obsahovú kvalitu výstupov pre zákazníka (analýza, dokumentácia, prezentácie, zápisy, atď.)
  • sledovanie trendov, neustále vzdelávanie sa vo zverenej oblasti
  • spolupráca na tvorbe testovacích scenárov aj samotnom testovaní
  • školenie používateľov
  • Zamestnanecké výhody, benefity

    vzdelávanie prostredníctvom internej akadémie a externých školení

  • jazykové kurzy
  • voľné vstupy na športoviská
  • voľné vstupy na vybrané kultúrne podujatia
  • partnerské zľavy
  • dni voľna pri špeciálnych príležitostiach nad rámec zákona
  • príspevok do doplnkového dôchodkového sporenia ai
  • Požiadavky na zamestnanca

    vysokoškolské II. stupňa
    vysokoškolské III. stupňa

    Ostatné znalosti

    SQL - Pokročilý
    UML - Unified Modeling Language - Pokročilý

    Počet rokov praxe

    2

    biznisová a doménová znalosť veľkou výhodou

  • analytické a logické myslenie
  • skúsenosti s tvorbou analýz
  • skúsenosti s vývojom IS s vysokou dostupnosťou vítaná
  •  skúsenosti s používaním analytických nástrojov (CASE nástroje)
  • výhodou znalosť produktu Enterprise Architect Sparx
  • výhodou znalosť objektovo orientovaných metód návrhu - UML
  • Inzerujúca spoločnosť

    Asseco Central Europe (Asseco CE) je jedným z najsilnejších softvérových domov v strednej a východnej Európe. Patrí medzi najvýznamnejších poskytovateľov komplexných riešení a služieb v oblasti informačných technológií „šitých na mieru“. Realizuje rôzne projekty pre komerčnú sféru, ako aj pre štátnu správu a samosprávu. Pracuje v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, verejného sektora a iných. Asseco CE je súčasťou medzinárodnej skupiny Asseco Group, ktorá v súčasnosti pôsobí v 54 krajinách sveta.

    Počet zamestnancov

    500-999 zamestnancov

    Kontakt

    Kontaktná osoba: Natália Hladká
    E-mail: poslať životopis
    ID: 3843386  Megjelentetés dátuma: 8.1.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: v závislosti od skúseností (od 1 800 €)