.Net developer (eHealth, BA/BB/KE)

Asseco Central Europe, a. s.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Min. 1350,-

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Implementácia .NET aplikácií a webových služieb s využitím WCF frameworku
  • Entity Framework
  • SQL Server
  • Písanie automatizovaných testov pre overenie implementovanej funkcionality
  • Komunikácia s analytikmi/zákazníkom a realizácia ich požiadaviek

    • možnosti vzdelávania a osobného rastu
    • športové aktivity
    • práca v dynamickom tíme
    • doplnkové dôchodkové pripoistenie
    • iné

    Požiadavky na zamestnanca

    vysokoškolské I. stupňa
    vysokoškolské II. stupňa
    vysokoškolské III. stupňa

    Ostatné znalosti

    .NET - Pokročilý
    Administrácia Microsoft SQL Server - Pokročilý
    Microsoft SQL Server - Pokročilý
    C# - Pokročilý

    • C# .NET (pokročilý)
    • Entity Framework (základy)
    • SQL Server (pokročilý)
      • vedieť využívať profiler, uložené procedúry, optimalizovať dopyty, navrhovať indexy
    • WCF (základy)
    • Unit testovanie (základy)
    • TFS
    • schopnosť samostatnej aj tímovej práce tvorivého charakteru, chuť pracovať aj na zložitejších úlohách
    • spoľahlivosť a aktívny prístup k práci
    • kladný postoj k využívaniu CI nástroja pre automatizáciu testovania a dodávok
    • Uvítame:
      • Znalosť ASP.NET WebForms
      • Znalosť ASP.NET MVC
      • Základy kryptografie
      • Skúsenosti s verzovacím systémom Git

    Asseco Central Europe (Asseco CE) je jedným z najsilnejších softvérových domov v strednej a východnej Európe. Patrí medzi najvýznamnejších poskytovateľov komplexných riešení a služieb v oblasti informačných technológií „šitých na mieru“. Realizuje rôzne projekty pre komerčnú sféru, ako aj pre štátnu správu a samosprávu. Pracuje v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, verejného sektora a iných. Asseco CE je súčasťou medzinárodnej skupiny Asseco Group, ktorá v súčasnosti pôsobí v 54 krajinách sveta.

    Počet zamestnancov

    500-999 zamestnancov

    Kontakt

    Kontaktná osoba: Natália Hladká
    E-mail: poslať životopis
    ID: 3759163  Megjelentetés dátuma: 10.9.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Min. 1350,-