Senior Systémový administrátor

Asseco Central Europe, a. s.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
By agreement
Mzdové podmínky (brutto)
od 1 700 € brutto/mesačne

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do teamu nových technológií hľadáme skúseného seniora, ktorého náplňou práce bude:

  • v spolupráci s architektom vytvárať špecifikácie a dizajn riešení
  • príprava implementačného plánu
  • implementácia navrhnutých riešení
  • riešenie problémov, spolupráca s vývojovými tímami
  • príprava a kontrola technickej dokumentácie
  • návrh, implementácia a testovanie Proof of Concept prostredí
  • prispievať k zlepšovaniu implementačných procesov a postupov (automatizácia)
  • pri úspešnom zavedení novej technológie usporiadať workshop pre kolegov, prípadne zákazníka
  • pomoc pri technickom napredovaní menej skúsených kolegov

Zaměstnanecké výhody, benefity

Medzi benefitmi spoločnosti nájdeš:

  • vzdelávanie prostredníctvom internej akadémie a externých školení
  • jazykové kurzy
  • voľné vstupy na športoviská
  • voľné vstupy na vybrané kultúrne podujatia
  • partnerské zľavy
  • dni voľna pri špeciálnych príležitostiach nad rámec zákona

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Ktoré skúsenosti sú potrebné k výkonu práce Senior Systémového administrátora?

  • skúsenosti s administráciou Linuxových systémov
  • skúsenosť s implementáciou aplikácií postavených nad technológiou Docker
  • skúsenosť s implementáciou riešení okolo platformy Docker ako Swarm, Kubernetes, Rancher, OpenShift a iné, zahŕňajúce aj vysokú dostupnosť, bezpečnosť, monitoring a zálohovanie
  • skúsenosť s prácou u zákazníka v pozícii technického konzultanta, implementátora riešenia
  • výhodou je znalosť technológií ako elasticsearch, logstash, kibana, kafka, redis, cassandra a pod.
  • základné znalosti ohľadne aplikačných architektúr a ich základných komponentov
  • skúsenosti s virtulizačnými platformami veľkou výhodou
  • výkon práce mo3žný z Bratislavy/ Banskej Bystrice

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Asseco Central Europe (Asseco CE) je jedným z najsilnejších softvérových domov v strednej a východnej Európe. Pôsobí na Slovensku, v Českej republike a Maďarsku. Patrí medzi najvýznamnejších poskytovateľov komplexných riešení a služieb v oblasti informačných technológií. Realizuje náročné projekty pre komerčnú sféru, ako aj pre štátnu správu a samosprávu. Asseco CE je súčasťou medzinárodnej skupiny Asseco, ktorá pôsobí vo viac ako 30 krajinách sveta a zamestnáva viac ako 15 000 ľudí

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Natália Hladká
E-mail: poslat životopis
ID: 3735294  Megjelentetés dátuma: 8.8.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1 700 € brutto/mesačne