Manažér oddelenia vývoja informačných systémov

Asseco CEIT, a.s.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ASAP
2 500 EUR/mesiacv závislostí od skúseností + kvartálne bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti s vedením oddelenia v rámci IT vývoja a implementácií? Si človek, ktorého bavia informačné systémy, ale nevyhýba sa ani people managmentu?

Hľadáme kandidáta, ktorý by dokázal zastrešiť oddelenie vývoja informačných systémov v našej spoločnosti. Samozrejme k tomu sú potrebné skúsenosti nielen technické, ale aj skúsenosti s vedením ľudí. Tvojou náplňou práce bude napr.:

• Realizácia projektových úloh ako je návrh a vývoj softvéru s prvotným testovaním a nasadením u zákazníka.
• Odborne posúdenie zvolených postupov a dĺžku vývoja resp. nasadenia/implementácie softvérových produktov.
• Návrh plánov nákladov podľa technického zadania projektu od projektových manažérov.
• Komunikácia s technickými pracovníkmi zákazníkov.
• Komunikácia a spolupráca s ostatnými internými oddeleniami.
• Riešenie problémových situácií v koordinácii s odbornými tímami a ďalšími oddeleniami.
• Personálna agenda

  • Ponúkame prácu v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
  • Možnosť vlastného rozvoja a kariérneho rastu
  • Jazykové vzdelávanie
  • Niekoľko firemných akcií v roku
  • Stravné v plnej miere hradené zamestnávateľom

Informácie o výberovom konaní

Váš životopis prosím zašlite prostredníctvom profesie.
Všetkých uchádzačov budeme kontaktovať e-mailom. Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

vedenie IT oddelenia

Počet rokov praxe

2

  • Skúsenosť na predošlej pozícii ako IT manager (min. 2 roky)
  • Organizačné a manažérske zručnosti
  • Skúsenosť s rôznymi technologickými nástrojmi
  • Asertívnosť, dynamickosť, flexibilita

Asseco CEIT, a. s. je inovatívna technologická spoločnosť poskytujúca komplexné riešenia z oblasti technických aj procesných inovácií, priemyselnej automatizácie, digitalizácie a optimalizácie, ako aj inteligentnej internej logistiky. Poslaním spoločnosti s vlastným výskumno-vývojovým centrom je podpora produktivity, efektivity a rastu konkurencieschopnosti priemyselných podnikov. Spoločnosť so sídlom v Žiline úspešne pôsobí na celoeurópskej úrovni, pričom medzi jej zákazníkov patria významné priemyselné podniky najmä z automobilového, strojárskeho, chemického a elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť Asseco CEIT, a. s. je od roku 2017 súčasťou medzinárodnej skupiny Asseco.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Gregušová
E-mail: poslať životopis
ID: 4070395  Megjelentetés dátuma: 28.4.2021  Alapbér (bruttó): 2 500 EUR/mesiac