IT špecialista - Interná IT podpora

Asseco CEIT, a.s.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu, ktorý má rozsiahle skúsenosti v oblasti informačných technológií a aktívne sa zaujíma o najnovšie trendy a technológie v tejto oblasti.

Náplňou práce bude hlavne:
  • riešenie tiketov zamestnancov súvisiacich s IKT,
  • komplexná správa a nastavovanie využívaných IKT technológií v skupine – on-premises serverová infraštruktúra, sieťová infraštruktúra a cloudové prostredie Microsoft 365,
  • profilaktika koncových staníc,
  • dátová analytika a tvorba komplexných BI reportov,
  • algoritmizácia úloh a tvorba jednoduchých skriptov na ich realizáciu,
  • tvorba dokumentácie a prezentácií súvisiacich s IKT,
  • plnenie aj ďalších úloh zadaných nadriadeným zamestnancom.

  • Ponúkame prácu v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
  • Možnosť vlastného rozvoja a kariérneho rastu
  • Jazykové vzdelávanie
  • Niekoľko firemných akcií v roku
  • Stravné lístky v plnej miere hradené zamestnávateľom

Informácie o výberovom konaní

Váš životopis prosím zašlite prostredníctvom profesie.
Všetkých uchádzačov budeme kontaktovať e-mailom. Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

IT

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady:
  • schopnosť transformovať užívateľské požiadavky do komplexných technických návrhov a ich realizácia v dohodnutom časovom harmonograme,
  • časová flexibilita,
  • aktívny záujem o vylepšovanie IT procesov a systémov,
  • kreatívne myslenie pri riešení výziev.

Požadované odborné znalosti:
  • znalosť užívateľských operačných systémov a súvisiacich technológií (Microsoft - pokročilý, Linux - základy),
  • znalosť serverových operačných systémov a súvisiacich technológií (Microsoft – mierne pokročilý, Linux - základy),
  • znalosť sieťovej infraštruktúry, princípov a technológií (Mikrotik, Fortigate, Cisco) - mierne pokročilý,
  • znalosť databázových systémov a nástrojov na tvorbu reportov (PowerBI a iné) – pokročilý,
  • prax v oblasti 2nd level supportu minimálne 3 roky.

Vítané odborné znalosti:
  • znalosť Microsoft 365 (Exchange online, Sharepoint, PowerApps a súvisiace technológie) - základy
  • znalosť moderných programovacích alebo skriptovacích jazykov

Asseco CEIT, a. s. je inovatívna technologická spoločnosť poskytujúca komplexné riešenia z oblasti technických aj procesných inovácií, priemyselnej automatizácie, digitalizácie a optimalizácie, ako aj inteligentnej internej logistiky. Poslaním spoločnosti s vlastným výskumno-vývojovým centrom je podpora produktivity, efektivity a rastu konkurencieschopnosti priemyselných podnikov. Spoločnosť so sídlom v Žiline úspešne pôsobí na celoeurópskej úrovni, pričom medzi jej zákazníkov patria významné priemyselné podniky najmä z automobilového, strojárskeho, chemického a elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť Asseco CEIT, a. s. je od roku 2017 súčasťou medzinárodnej skupiny Asseco.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Gregušová
E-mail: poslať životopis
ID: 4066060  Megjelentetés dátuma: 21.4.2021  Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac