Senior System Analyst

Aspiro, a. s.

Miesto práce
Bratislava II, Bratislava
Termín nástupu
asap
1 600 EUR/mesiacMesačná mzda od 1600 EUR + bonus, presná výška mzdy bude dohodnutá na základe schopností a skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho menšieho IT teamu hľadáme nového kolegu, ktorý by nám pomohol s vývojom a prevádzkou nových riešení pre našich klientov.
Náplň práce:
- Analýza požiadaviek, hodnotenie potenciálnych rizík a implementácia zmien v procesoch
- Práca s dátami a nástrojmi pre vizuálnu analytiku (dashboardy, reporty, BI)
- Konfigurácia IT nástrojov a systémov
- Komunikácia so zákazníkom a tvorba funkčných špecifikácií a návrhov technickej realizácie s následnou podporu tvorby technických špecifikácií a dokumentácie
- Podpora riadenia zmien (dizajn a popis zmenových požiadaviek, testovanie vyvinutých zmien, oprava problémov, nasadzovanie do prevádzky)
- Prevádzka bežiacich systémov (monitorovanie, riešenie incidentov, spúšťanie pravidelných džobov, podpora Release managementu)
- Ďalšie aktivity na základe dohody.

• Flexibilný pracovný čas, home-office
• Občerstvenie v kancelárii
• Pravidelné celofiremné stretnutia a stretnutia na zdieľanie informácií
• Firemné akcie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické alebo ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

3-5 rokov

• Znalosť práce s dátami v SQL a záujem o naučenie sa a zlepšovanie znalostí
• Znalosť nástrojov pre vizuálnu a dátovú analytika napr. Power BI
• Znalosť programovacích jazykov (.NET, Java, JavaScript, C, PHP/CSC ... alebo iných) a záujem o naučenie sa a zlepšovanie znalostí
• Skúsenosti s nástrojmi na riadenie vzťahov so zákazníkmi (CRM) sú výhodou,
• Schopnosť spolupracovať s kolegami z biznisu aj IT (so zadávateľmi, odberateľmi a dodávateľmi)
• Technické, analytické myslenie a kreativita, schopnosť vidieť v súvislostiach
• Odhodlanie prinášať nové nápady a riešenia.

Prediqt s.r.o., ktorá je členom Aspiro Group, je IT spoločnosť, ktorá sa zameriava primárne na dizajn, vývoj a prevádzku nových a inovatívnych riešení spolu s našimi klientmi.
Aktuálne prevádzkujeme riešenie Datacity – City Performance Management Platform (www.datacity.global) a iWatt (www.iwatt.sk) pracujeme na vývoji ďalších, pre ktoré hľadáme nových ľudí do nášho tímu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4035330  Megjelentetés dátuma: 23.3.2021  Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac