Servisný technik pre výčapné zariadenia - región Prievidza a okolie

AspenStaff s.r.o.

Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 800 EUR/mesiac1200 - 1800,- €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Servis, oprava a starostlivosť o výčapy a výčapné zariadenia u externých klientov (Bary, pohostinstvá, reštaurácie) v regióne Prievidza a okolie,
- Samostatná identifikácia príčiny problému a jeho následná oprava,
- Návštevy prevádzok za účelom vykonania servisného zásahu,
- Komunikácia s prevádzkarmi a majiteľmi zariadení,
- Samostatný time-management návštev, v rozsahu 8-12 návštev/ deň,
- Práca s internou mobilnou aplikáciou na vedenie evidencie servisných zásahov,

- Služobný automobil a mobilný telefón aj na súkromné účely,
- Atraktívne finančné ohodnotenie a silný motivačný systém na zaklade výsledkov,
- Zaškolenie v rozsahu 1-2 týždňa priamo v teréne,
- Silnejšia finančná podpora počas doby zaškolenia,

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím Vaše štruktúrované CV v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu uvedenej kontaktnej osoby. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.
Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov. V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou na dobu 2 roky Vašich osobných údajov podľa z. č. 18/2018 v nasledovnom znení:

“V súlade so zákonom 18/2018 Z.z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou AspenStaff s.r.o., za účelom výberových konaní a sprostredkovania zamestnania a to v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresy, číslo pasu, číslo OP, rodné číslo, dátum a miesto narodenia, pohlavie, kontaktné údaje, rodinný stav, št. občianstvo, národnosť, bankové spojenie, zdravotná poisťovňa, fotografie, informácie o vzdelaní a predchádzajúcich pracovných skúsenostiach. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé.”
Tento súhlas so spracovaním mojich osobných údajov je možné kedykoľvek odvolať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Opravovne a servisy (okrem áut) a iné osobné služby

Spoločnosť zaoberajúca sa nákupom, predajom a prenájmom výčapných zariadení ich montážou, opravou a údržbou a pravidelnými sanitáciami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Mechanik, elektrotechnik

Vodičský preukaz

B

- Zodpovednosť, pracovné nasadenie a precíznosť,
- Rozvinuté technické myslenie a technické zručnosti potrebné na zvládnutie pracovných postupov,
- Ochota denno denne cestovať za zakazníkmi,
- Preferencia na kandidátov z lokality Prievidza a okolie,

Poradenská činnosť a poskytovanie služieb v oblasti ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3737386  Megjelentetés dátuma: 12.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 200 - 1 800 EUR/mesiac1200 - 1800,- €