Skladník

AspenStaff s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1000-1100,- € + mesačné odmeny 100-200,- €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za príjem, výdaj a evidenciu tovaru,
- Komunikácia s odberateľmi, dopravnými spoločnosťami, vodičmi ohľadom naskladnenia/vyskladnenia tovaru,
- Úzka spolupráca s projektovým manažérom vzhľadom k pohybom na sklade,
- Práca s tabletom/ mobilným zariadením v programe AteoSys,
- Obsluha VZV,

- Pravidelné TeamBuildingové aktivity,
- Pracovné oblečenie poskytnuté zamestnávateľom,
- Mobilný telefón aj na súkromné účely,
- Možnosť dorobiť si certifikát VZV,
- Prostredie perspektívnej a modernej slovenskej spoločnosti,

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím Vaše štruktúrované CV v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu uvedenej kontaktnej osoby. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.
Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov. V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou na dobu 2 roky Vašich osobných údajov podľa z. č. 18/2018 v nasledovnom znení:

“V súlade so zákonom 18/2018 Z.z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou AspenStaff s.r.o., za účelom výberových konaní a sprostredkovania zamestnania a to v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresy, číslo pasu, číslo OP, rodné číslo, dátum a miesto narodenia, pohlavie, kontaktné údaje, rodinný stav, št. občianstvo, národnosť, bankové spojenie, zdravotná poisťovňa, fotografie, informácie o vzdelaní a predchádzajúcich pracovných skúsenostiach. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé.”
Tento súhlas so spracovaním mojich osobných údajov je možné kedykoľvek odvolať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

Etablovaná slovenská spoločnosť s dlhoročnou históriou a skúsenosťami v oblasti výroby A-typového nábytku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni B1 (jednoduchá komunikácia so zahraničnými vodičmi),
- Certifikát VZV výhodou,
- Zodpovednosť, svedomitosť, precíznosť,

Poradenská činnosť a poskytovanie služieb v oblasti ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3619419  Megjelentetés dátuma: 12.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000-1100,- € + mesačné odmeny 100-200,- €