System & Network Admin

AspenStaff s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1300-1600,- €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Konfigurácia a správa firemnej siete, serverov, procesov a systémov,
- Riešenie bežných požiadaviek zamestnancov v prípade problémov so SW/HW vybavením,
- Inštalácia a konfigurácia softwérového vybavenia, pravidelná údržba a rozvoj systémových aplikácií a infraštruktúry,
- Správa a optimalizácia LAN siete, správa wifi zariadení,
- Security management - správa infraštruktúry, vrátane firewallov, databáz, softvéru na ochranu proti malwaru a ďalších procesov,
- Správa koncových zariadení (desktopy a notebooky v počte do 20 ks), správa OS, zabezpečenie vybavenia a servisu SW/HW zamestnancov/priestorov spoločnosti,
- Správa servera – virtuálna infraštruktúra,
- VPN – správa prístupov,
- Zodpovednosť za bezporuchovú a bezpečnú prevádzku systémov, komunikácia, podpora a zabezpečenie prevádzky pri výnimočných situáciách/výpadkoch,
- Podpora pri zabezpečovaní prevádzky siete v nadväznosti na potreby klientov spoločnosti,
- Monitoring a okamžitá reakcia na problémy týkajúce sa bezpečnosti - analýza problémov, prevencia a odstraňovanie kolíznych stavov,
- Prehľad o systémoch a procesoch, ktoré sú potrebné pre každodennú prácu spoločnosti a ich a inovácia a zaistenie bezpečnosti v súvislosti s GDPR a PCI DSS (self-assessment, network-vulnerability scan),
- Zálohovanie dát - storage a dátové úložiská, (backup&restore),
- Správa technickej dokumentácie,

- Flexibilná pracovná doba,
- 13. plat podľa výsledkov firmy,
- Dotácia stravných lístkov.

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím Vaše štruktúrované CV v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu uvedenej kontaktnej osoby. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.
Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov. V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou na dobu 2 roky Vašich osobných údajov podľa z. č. 18/2018 v nasledovnom znení:

“V súlade so zákonom 18/2018 Z.z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou AspenStaff s.r.o., za účelom výberových konaní a sprostredkovania zamestnania a to v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresy, číslo pasu, číslo OP, rodné číslo, dátum a miesto narodenia, pohlavie, kontaktné údaje, rodinný stav, št. občianstvo, národnosť, bankové spojenie, zdravotná poisťovňa, fotografie, informácie o vzdelaní a predchádzajúcich pracovných skúsenostiach. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé.”
Tento súhlas so spracovaním mojich osobných údajov je možné kedykoľvek odvolať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Cestovné kancelárie

Cestovná agentúra s viac ako 20 ročnou históriou pôsobenia na slovenskom trhu, patriaca medzi top 10 cestovných agentúr na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

- Znalosť SQL – príprava a tvorba reportov (na mesačnej báze), analýza dát,
- Všeobecný prehľad o funkciách MS Office,
- Niekoľkoročné skúsenosti s administráciou vnútropodnikových systémov (OS, LAN, fileserver)
- Výborná orientácia v HW/SW riešeniach,

Poradenská činnosť a poskytovanie služieb v oblasti ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3579910  Megjelentetés dátuma: 16.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1300-1600,- €