Obchodno-Technický Špecialista

AspenStaff s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1300-1500,- EUR + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktívny predaj produktov (priemyselné spojky a brzdy) renomovaného európskeho výrobcu,
- Pravidelná komunikácia s existujúcimi zákazníkmi spoločnosti, ale aj oslovovanie nových potenciálnych zákazníkov najmä konštruktérskych kancelárií či spoločností zaoberajúcich sa výrobov strojov a strojových zariadení,
- Samostatné riešenie obchodných prípadov s dôrazom na prezentáciu a predstavenie produktov a následné hľadanie možností zapracovania do technických projektov,
- Poskytovanie technického poradenstva, spracovanie návrhov riešení v technických otázkach,
- Organizácia realizácie zákaziek, komunikácia s centrálou a zákazníkom,
- Kontrola zabezpečenia kvality a dodania objednávky zákazníkovi,
- Účasť na produktových školeniach v zahraničí,
- Osobná zodpovednosť za plnenie cieľov, samostatné riadenie pracovného času,
- Obchodný záber pre celé Slovensko, návšteva centrály vo Zvolene 1x týždenne,

- Služobný automobil aj na súkromné účely,
- Služobný telefón a notebook,
- Nadpriemerné platové ohodnotenie so zaujímavou motivujúcou zložkou,
- Školenie v oblasti produktových znalostí,
- Možnosť sebarealizácie.

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím Vaše štruktúrované CV v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu uvedenej kontaktnej osoby. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.
Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov. V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou na dobu 2 roky Vašich osobných údajov podľa z. č. 122/2013 v nasledovnom znení:
“V súlade so zákonom 122/2013 Z.z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou AspenStaff s.r.o., len za účelom výberových konaní a to v rozsahu titul, meno, priezvisko, číslo pasu, OP, VP, rodné číslo, dátum narodenia, kontaktné údaje a adresy, telefón, e-mail. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé.”

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Medzinárodná veľkoobchodná spoločnosť zaoberajúca sa predajom a distribúciou produktov pre strojársky priemysel ako sú ložiská, remene, prevodovky, spojky, pneumatické a hydraulické komponenty a pod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- Vzdelanie v oblasti elektrotechnika,automatizácia, mechatronika,strojárstvo,
- Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti,
- Spoľahlivosť, starostlivosť, flexibilita, komunikatívnosť,
- Schopnosť technicky uvažovať a byť schopný analyzovať problém,
- Záujem o prácu v danej oblasti, ochota neustále sa vzdelávať,
- Znalosť Anglického jazyka na komunikatívnej úrovni z dôvodu aktívnej účasti na školeniach v zahraničí.

Poradenská činnosť a poskytovanie služieb v oblasti ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3363531  Megjelentetés dátuma: 16.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1300-1500,- EUR + bonusy