Health & Benefits Consultant

AspenStaff s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1500-2000,- EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Koordinácia a riadenie projektov v oblasti zamestnaneckých benefitov/ poistných služieb s cieľom dosiahnuť úspory pre klienta,
- Analýza potrieb klienta v predmetnej oblasti,
- Jednania s poskytovateľmi poistných služieb a zamestnaneckých benefitov ohľadom podmienok spolupráce,
- Identifikácia vhodných nástrojov/ benefitov s cieľom zvýšenia spokojnosti zamestnancov klienta,
- Príprava rozpočtu projektu a plánu implementácie ponúkaného riešenia,
- Spolupráca s marketingovým oddelením a agentúrami pri komunikácií navrhnutého riešenia zamestnancom klienta,
- Tvorba Comp&Ben benchmarku pre klientov spoločnosti,
- Komunikácia s klientom na úrovni top manažmentu a budovanie dlhodobých klientských vzťahov,
- Práca na viacerých projektoch a s viacerými klientami súčasne,
- Práca s interným CRM systémom,
- Komunikácia s ostatnými pobočkami spoločnosti v zahraničí pre získanie "best practices" v danej oblasti,

- Prostredie silnej medzinárodnej spoločnosti eteblovanej vo viac ako 120 krajinách,
- Plne hradené gastrolístky,
- Zdravotná starostlivosť,
- Príspevok na DDS, cestovné a životné poistenie,
- Multisport karta,
- Firemné školenia aj v zahraničí,
- Pravidelné teambuildingové aktivity,
- Koncoročné odmeny...

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím Vaše štruktúrované CV v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu uvedenej kontaktnej osoby. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.
Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov. V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou na dobu 2 roky Vašich osobných údajov podľa z. č. 18/2018 v nasledovnom znení:

“V súlade so zákonom 18/2018 Z.z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou AspenStaff s.r.o., za účelom výberových konaní a sprostredkovania zamestnania a to v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresy, číslo pasu, číslo OP, rodné číslo, dátum a miesto narodenia, pohlavie, kontaktné údaje, rodinný stav, št. občianstvo, národnosť, bankové spojenie, zdravotná poisťovňa, fotografie, informácie o vzdelaní a predchádzajúcich pracovných skúsenostiach. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé.”
Tento súhlas so spracovaním mojich osobných údajov je možné kedykoľvek odvolať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Medzinárodná spoločnosť poskytujúca konzultantské služby v oblasti Health & Benefits.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni podmienkou,
- Znalosť poistných produktov z oblasti životného poistenia,
- Orientácia na klienta,
- organizačné, komunikačné, prezentačné a analytické schopnosti,
- profesionálne vystupovanie,
- samostatnosť,
- užívateľská znalosť práce na PC (MS office).

Poradenská činnosť a poskytovanie služieb v oblasti ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3357765  Megjelentetés dátuma: 26.10.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1500-2000,- EUR