Hlavný/á účtovník/účtovníčka - Veľkoobchod/ distribúcia

AspenStaff s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme účtovníka skúseného s vedením komplexného účtovníctva v obchodnej/ distribučnej spoločnosti. Vašou náplňou práce bude:
- Zodpovednosť za vedenie kompletného podvojného účtovníctva v zmysle platnej legislatívy,
- Zodpovednosť za finančné plánovanie, cash flow, rozpočet, analýzy výnosov a nákladov,
- Zodpovednosť za účtovníctvo 6 firiem (domácich aj zahraničných),
- Aktívna spolupráca s audítormi, obchodnými partnermi, daňovými poradcami, materskou firmou a pobočkami v zahraničí,
- Vedenie a koordinácia tímu 3 účtovníkov,
- Vypracovávanie mesačných a koncoročných účtovných závierok,
- Príprava finančných a kontrolných výkazov k DPH,
- Účtovanie v programe SAP,

- Prostredie silnej medzinárodnej spoločnosti,
- Stabilná pozícia s dlhodobou perspektívou,
- Priestor na realizáciu vlastných myšlienok, postupov,

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím Vaše štruktúrované CV v slovenskom a anglickom jazyku na e-mailovú adresu uvedenej kontaktnej osoby. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.
Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov. V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou na dobu 2 roky Vašich osobných údajov podľa z. č. 18/2018 v nasledovnom znení:

“V súlade so zákonom 18/2018 Z.z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou AspenStaff s.r.o., za účelom výberových konaní a sprostredkovania zamestnania a to v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresy, číslo pasu, číslo OP, rodné číslo, dátum a miesto narodenia, pohlavie, kontaktné údaje, rodinný stav, št. občianstvo, národnosť, bankové spojenie, zdravotná poisťovňa, fotografie, informácie o vzdelaní a predchádzajúcich pracovných skúsenostiach. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé.”
Tento súhlas so spracovaním mojich osobných údajov je možné kedykoľvek odvolať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Výhradný dodávateľ jednej z TOP značiek v gumárenskom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert

Počet rokov praxe

5

- Skúsenosť s vedením komplexného účtovníctva v strednej alebo veľkej obchodnej firme,
- Transparentnosť, pedantnosť, presnosť a včasnosť,
- Komunikatívna znalosť Anglického alebo Nemeckého jazyka
- Zmysel pre time-management a koordináciu práce podriadených,

Poradenská činnosť a poskytovanie služieb v oblasti ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3250333  Megjelentetés dátuma: 21.1.2020  Alapbér (bruttó): 2 600 EUR/mesiac