Operátor/ka výroby

ASPEL SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Michalská 2367/89, Kežmarok
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Od 4,67 EUR/hod.+ mesačný bonus a dochádzkový bonus.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba a montáž plastových výrobkov v zmysle internej dokumentácie a pokynov.
Balenie zmontovaných výrobkov.
Vykonávanie autokontroly.
Zaznamenávanie nameraných výsledkov práce.
V prípade potreby zastupovanie na nahrávanie údajov z výrobných objednávok do interného systému - práca s počítačom.

Práca na 3 zmeny.

Bonusový systém.
Príspevok na DDS.
Tréningový program.
Príjemne pracovné prostredie.
Firemné akcie pre zamestnancov.

V prípade, že spĺňate požiadavky na danú pozíciu a máte záujem zúčastniť sa výberového konania, pošlite prosím svoj štruktúrovaný životopis e-mailom alebo poštou na nižšie uvedené kontaktné údaje.

Všetkým kandidátom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Kontaktovaní budú iba uchádzači, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky a budú zaradení do výberového procesu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ochota pracovať na 3 zmeny.
Manuálna zručnosť a dôslednosť.
Znalosť práce s počítačom výhodou.

Spoločnosť Aspel je belgická spoločnosť pôsobiaca v oblasti vstrekovania plastov. Vyrábame plastové komponenty do automobilového a elektrotechnického priemyslu. Závod na Slovensku bol postavený na zelenej lúke v júni 2006. Momentálne v Kežmarku pracuje približne 150 zamestnancov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3756526  Megjelentetés dátuma: 4.1.2023  Alapbér (bruttó): 4,67 EUR/hod.