Operátor skladu

ASPEL SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Michalská 2367/89, Kežmarok
Termín nástupu
asap
725 EUR/mesiaczákladný plat + príplatky + mesačný bonus + dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinácia a manažment príjmu komponentov, balení, surového materiálu atď.,
- zaskladnenie jednotlivých prijatých položiek do regálov,
- po prijatí elektronickej a písomnej žiadanky prichystať komponenty, balenie a surový materiál do výroby,
- koordinácia a manažment uskladnenia a expedície hotových výrobkov pre zákazníka,
- vykonávanie inventúry podľa potreby v priebehu kalendárneho roka,
- zodpovednosť za poriadok v sklade a mimo neho,
- zodpovednosť za označenie prijatých materiálov v sklade,
- dodržiavanie potrebných inštrukcií na obsluhu čítačiek čiarových kódov,
- zodpovednosť za správne zabalenie hotových výrobkov,
- zodpovednosť za dodržiavanie všetkých administratívnych úkonov pri príjme a exporte komponentov/výrobkov
- zodpovednosť za riadenie odpadov

Bonusový systém.
Príspevok na DDS.
Tréningový program.
Príjemne pracovné prostredie.
Firemné akcie pre zamestnancov.

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem zúčastniť sa výberového konania na uvedenú pozíciu, pošlite nám, prosím, svoj štruktúrovaný životopis e-mailom alebo poštou alebo osobne ho prineste na personálne oddelenie spoločnosti na nižšie uvedené kontaktné údaje.

Všetkým kandidátom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Kontaktovaní budú iba uchádzači, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky a budú zaradení do výberového procesu.

Súčasne predložte súhlas s uchovaním a spracovaním osobných údajov v tomto znení:
Súhlasím so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti ASPEL SLOVAKIA s r.o., so sídlom v KEŽMARKU. Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v súlade so zákonom číslo 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.
Všetky osobné údaje, ktoré nám vo svojich podkladoch poskytnete, považujeme za dôverné v zmysle už citovaného zákona o ochrane osobných údajov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

logistika

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Ochota pracovať na 3 zmeny.
Preukaz na VZV.
Manuálna zručnosť a znalosť práce s počítačom a
zariadením na čítanie čiarových kódov.
Vodičský preukaz je podmienkou!

Spoločnosť Aspel je belgická spoločnosť pôsobiaca v oblasti vstrekovania plastov. Vyrábame plastové komponenty do automobilového a elektrotechnického priemyslu. Závod na Slovensku bol postavený na zelenej lúke v júni 2006. Momentálne v Kežmarku pracuje približne 150 zamestnancov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3089207  Megjelentetés dátuma: 20.1.2021  Alapbér (bruttó): 725 EUR/mesiac