Distribúcia a programovanie filmov, asistentské práce

Asociácia slovenských filmových klubov

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
02.05.2019
1100 EUR (možná dohoda na základe dosahovaných výsledkov); 750 EUR (prvý mesiac – počas zaúčania)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme do nášho tímu:
Do nášho tímu hľadáme osobu s výbornými komunikačnými schopnosťami a organizačnými zručnosťami, ktorej úlohou bude zabezpečovať distribúciu a programovanie filmov pre slovenské kiná a filmové kluby.

Vašou hlavnou úlohou bude:
- Programovanie filmov – ponúkanie filmov z distribúcie ASFK kinám a filmovým klubom a následné prijímanie a spracovanie objednávok prostredníctvom špecializovaného softvéru
- Komunikácia s manažérmi kín a dramaturgmi filmových klubov na dennej báze (mailom a telefonicky)
- Fakturácia, spracovanie výsledkov, štatistické výstupy a reporty pre partnerské distribučné a produkčné spoločnosti
- Práca s distribučným softvérom (Disfilm) – pridávanie dát k novým distribučným titulom, práca s výsledkami z kinoprojekcií, práca so štatistikami, nahrávanie distribučných listov a plagátov
- Tvorba dopravných dispozícii, objednávanie KDM a expedícia filmových kópií
- Aktualizovanie programu kín a filmových klubov na webe ASFK
- Príprava podkladov pre zasielanie plagátov a propagačných materiálov
- Participácia na príprave filmových podujatí – premiéry, festivaly, prehliadky, semináre

Vašou vedľajšou úlohou bude:
- Administratívne a asistentské práce
- Starostlivosť o digitálne filmové kópie a trailery (download/upload zo serveru a na mediálne kanály (YouTube, Vimeo)
- Kopírovanie a archivácia digitálnych filmových nosičov

Čo Vám ponúkame:
- prácu s pridanou hodnotou
- prácu v príjemnom prostredí a v priateľskom tíme
- príležitosť pracovať s umelecky hodnotnými filmami
- príležitosť získať pracovné skúsenosti vo filmovej oblasti
- služobný notebook

Interview bude prebiehať v 2 kolách. Ak ste sa práve rozhodli, že nám zašlete Vaše CV, nezabudnite k nemu priložiť aj motivačný list. Priblížte nám v ňom, čím Vás táto pozícia oslovila, a prečo by ste radi pracovali v ASFK.
Vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Všetky životopisy a motivačné listy budú starostlivo posúdené, dovoľujeme si však kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

humanitné, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Koho uvítame v našom tíme:
V našom tíme uvítame komunikatívnu osobu s príjemným vystupovaním, aktívnym prístupom k práci a vzťahom ku kinematografii. Ak máte tímového ducha, blízky Vám je film aj umenie, pracujete samostatne, zodpovedne a s dôrazom na detail a naviac máte radi aj nové technológie, potom Vás radi privítame v našom pracovnom kolektíve.

Asociácia slovenských filmových klubov je občianskym združením a najväčším distribútorom artovej kinematografie na Slovensku od roku 1993. Jej profil tvoria najnovšie európske a zahraničné artové snímky, tituly zlatého fondu svetovej kinematografie, súčasnej slovenskej a českej hranej, dokumentárnej a animovanej tvorby na Slovensku.
ASFK koordinuje činnosť filmových klubov na Slovensku, je organizátorom súťažného Medzinárodného filmového festivalu FEBIOFEST a najstaršej filmovej prehliadky na Slovensku PROJEKT 100. Dvakrát ročne pripravuje programovacie semináre pre dramaturgov FK a venuje sa filmovému vzdelávaniu prostredníctvom projektov Filmy pre školy a Filmový kabinet deťom.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3581733  Megjelentetés dátuma: 18.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1100 EUR (možná dohoda na základe dosahovaných výsledkov); 750 EUR (prvý mesiac – počas zaúčania)