Skladník(Centrálny sklad Trenčín)

ASKO - NÁBYTOK, spol. s r.o.

Miesto práce
Záblatie, Trenčín-Záblatie
Termín nástupu
ihneď, prípadne dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• podieľa sa na fyzických operáciách spojených s naskladnením a vyskladnením tovaru centrálneho skladu a E-Shope
• zodpovedá za fyzický príjem a výdaj tovaru – vykladanie a nakladanie kamiónov, manipulácia s tovarom
• obsluha VZV
• práca s čítačkou na čiarové kódy
• Vykladanie, kontrola, naskladňovanie a vyskladňovanie tovaru
• zodpovedá za SPRÁVNE uloženie tovaru na určenom mieste a inventúru

PONÚKAME:
• zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• čisté a moderné pracovisko
• jednozmenná prevádzka
• práca na pracovnú zmluvu (trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú)
• zodpovedajúce finančné ohodnotenie
• príplatky za prípadnú prácu vo sviatok, cez víkendy a nadčasy v súlade s platnou legislatívou
• priateľský kolektív
• dôkladné zaškolenie
• stravné lístky
• zľavy na tovar

V prípade, že nebudete kontaktovaný do 14 dní od odoslania Vášho životopisu, považujte pre tentokrát výberové konanie z našej strany za ukončené.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

POŽADUJEME:
• ukončené základné vzdelanie (výučný list)
• prax na obdobnej pozícii výhodou
• preukaz na riadenie VZV výhodou, (v prípade potreby , zabezpečíme preukaz na VZV)
• ochotu jazdiť na vysokozdvižnom vozíku
• starostlivosť, zručnosť, zmysel pre detail
• samostatnosť, spoľahlivosť
• pozitívny prístup k práci
• schopnosť pracovať v tíme
• fyzickú zdatnosť
• trestná bezúhonnosť

ASKO NÁBYTOK spol. s.r.o, je spoločnosť s dlhou tradíciou na trhu s nábytkom ako na Slovensku, tak aj v Českej republike. Od roku 2011 je ASKO súčasťou nemeckej podnikateľskej skupiny PORTA.
S našimi 22 pobočkami patríme dnes k najlepším a najúspešnejším predajcom nábytku ako na Slovensku, tak aj v Českej republike. Naša firemná filozofia sa od začiatku opiera o spoľahlivosť, angažovanosť a čestnosť vo vzťahu ako k našim zákazníkom, tak aj k našim zamestnancom a dodávateľom. Tento koncept je základným kameňom nášho úspechu.
ASKO - to je priateľské poradenstvo, najlepší servis, obrovský výber, skutočné cenové výhody ale predovšetkým osobná blízkosť k zákazníkovi.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Juriga
E-mail: poslať životopis
ID: 4035368  Megjelentetés dátuma: 25.3.2021  Alapbér (bruttó): 700 EUR/mesiac