7 - 8 EUR/hod.

Nastavovač vstrekolisov

ASG Consulting s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
01.01.2020
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu do novootvorenej trojzmennej prevádzky.
Náplň práce:
Zoraďovanie, nastavovanie a monitorovanie procesu vstrekovania plastov podľa stanovených parametrov
Výmena foriem a základná údržba
Zlepšovanie procesu vstrekovania plastov
Zabezpečenie výroby dielov v požadovanej kvalite
Zber požadovaných výrobných dát
Prevedenie malých opráv
Obsluha VZV - uskladňovanie výrobkov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

7€/h + prémie

práca v malej firme rodinného typu
možnosť ovplyvniť vývoj firmy
dochádzková prémia
13. plat
mesačné prémie podľa dosiahnutých výsledkov

Ak spĺňate vyššie uvedené kritéria, pošlite nám životopis a motivačný list. Kontaktovať budeme všetkých uchádzačov mailom prípadne telefonicky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.10.2019 (ostáva ešte 13 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Firma ASG je firma rodinného typu. Vyrába výrobky z plastov prevažne pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, mechatronika, nastavovanie strojov, programovanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

viacročná prax s procesom vstrekovania plastov v automobilovom priemysle, výhodou prax na vstrekolisoch ARBURG,
základná znalosť práce na PC
vlastná iniciatíva, spoľahlivosť, schopnosť tímovej práce a flexibilita
organizačné schopnosti a orientácia na kvalitu
schopnosť operatívne riešiť problém

Spoločnosť sa venuje výrobe výrobkov z plastov a poradenskej činnosti v oblasti automotive (hlavne optimalizácia procesov), sprostredkovaniu práce a poradenskej činnosti pre uchádzačov o zamestnanie.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Hanzlíkovská 746/50
91105 Trenčín
ID: 3757675   Megjelentetés dátuma: 8.9.2019   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   7€/h + prémie