Rozpočtár-kalkulant, administratívny pracovník

ASEK TZB, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavská 98, 931 01 Šamorín
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiac+ prémie na základe provízneho systému a iné benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie cenových ponúk a ich zapracovanie do systému
- príprava podkladov k pracovným poradám
- administratíva ohľadom obchodných zmlúv
- spracovanie požiadaviek a príprava podkladov pre realizáciu
- iné administratívne práce
- ostatné činnosti spojené s plynulým chodom obchodného oddelenia

- bezplatné parkovanie
- zabezpečený pitný režim, káva, čaj
- bonusy a prémie ktoré sú ohraničené jedine tvojim potenciálom
- firemné akcie
- školenia a teambuildingy
- možnosť kariérneho rastu a sebarealizácie
- práca v priateľskom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Mierne pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Si komunikatívny/na a rád/rada nadväzuješ nové vzťahy,
- Si dôsledný/á a disciplinovaný/a vo svojej práci,
- Si ochotný/á sa neustále učiť a zdokonaľovať svoje zručnosti,
- Si cieľavedomý/á a rád/rada prijímaš nové výzvy a príležitosti,
- Máš príjemné vystupovanie,
- Si skvelým tímovým hráčom,
- Zvládaš tlakové situácie?

Ak áno, pridaj sa k nášmu skvelému tímu!

Montáž a servis vzduchotechnických zariadení, obchodná činnosť,projekčná činnosť

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1839540  Megjelentetés dátuma: 15.2.2024  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac