Grafik, grafický dizajnér

ASAPRINT

Miesto práce
Električná, Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ideálne ihneď, podľa možností
Od 1 000 EUR/mesiacSme malá firma, nemáme tabuľkové platy. Výška mzdy záleží od tvojich skills. Takže to, čo tu je napísané ber s rezervou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hello, hľadáme k nám GRAFIQa!

GRAFIQ je kreatívny druh človeka, ktorý je nadaný na grafické práce. Okrem kreatívy však žiari aj svojou bystrosťou, vie si pospájať súvislosti. Grafiq si, ak:

1) ovládaš grafický software (Illustrator, InDesign (ak nie, tak sa ho rýchlo naučíš, ok?), Photoshop)
2) vieš navrhovať pekné printové veci: vizitky, letáky, plagáty, časopisy, polepy výkladov a áut,...
3) si detailista (veríme, že z detailov sa skladá svet)
4) rozmýšľaš :) (nad problémom zákazníka, ale aj tak bežne, bez výzvy :D).

Aký skill požadujeme? Ideálne je, ak si stredne skúsený, no ak vidíme potenciál, dáme ti šancu aj ako juniorovi :).
Ak nemáš absolútne žiadnu skúsenosť a predtým si robil len v cukrovinkách v supermarkete, no rýchlo sa učíš... Nepíš. Naozaj.

Ak skúsenosť máš a fascinuje ťa svet dizajnu, tlače a reklamy a si ešte aj pohoďák, ktorý s nami vybehne na bowling, okamžite (prosím) posielaj CV a ukážky prác! Prosíme, naozaj na ukážku tvojich prác nezabudni (forma prezentácie nie je dôležitá, dôležité sú samotné práce, takže stačí nám aj zložka s JPGčkami).

Tešíme sa na teba, ideálne je, ak môžeš nastúpiť ihneď!

Poznámka: nemáme genderový problém. Toto miesto je aj pre dievča. Len písať grafik/grafička by úplne rozhodilo tento text. :*

Mladý kolektív plný ľudí do pohody.
Teambuldingy, kde sa aj popije, ale aj na kopec vybehne. Ideálne oboje.
Inovatívna firemná kultúra. U nás nebudeš počuť, že takto sa to skrátka robí už 20 rokov.

Pošli nám, prosím, CV a ukážky tvojich prác. Čím viac, tým lepšie.

V prvom kole budeme zbierať žiadosť. Ak sa nám bude zdať, že by sme mohli byť perfect match, zavoláme ťa na slovíčko.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe InDesign - Základy
Adobe Photoshop - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Precíznosť
Cit pre detail
Cit pre estetiku
Pozitívny vzťah k technológiám

V ASAPRINTe ponúkame profesionálne reklamné a tlačové riešenia pre našich zákazníkov, ktorým sa snažíme vytvoriť nadštandardný zákaznícky zážitok a prvotriedny servis. Využívame pri tom moderné systémy a riešenia, čoho čerešničkou na torte je náš e-shop www.asaprint.sk.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3504248  Megjelentetés dátuma: 4.10.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac