Zámočník/montážnik s nemčinou v serióznej firme

AS technika - sypké hmoty, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Zahraničie - ostatné, Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2.300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Iba ak hľadáte istotu zárobku, nechcete byť oklamaný / ako možno kdesi inde-viď príklad nižšie /, prácu na dlhodobo, seriózny prístup tak nás kontaktujte. Ak hľadáte niečo iné, tak nestrácajte čas čítaním našej ponuky práce.
Zámočnícke a montážne práce - výroba a montáž dopravníkov a konštrukcií

slovenská pracovná zmluva
hodinová mzda 8,84 EUR zaručujúca maximálne všetky sociálne zabezpečenia
plne hradené cestovné poistenie a poistenie výkonu práce,
plne hradené cestovanie do práce, taktiež z práce na ubytovanie
7 týždňový turnus, následné voľno-plne hradené,
platená dovolenka / priemernou mzdou
firmou hradené ochranné pomôcky,
zabezpečená a zaplatená strava: raňajky a obedy v pracovné dni,
zamestnávateľom hradené ubytovanie,
práca v príjemnom kolektíve,
ústretovosť zamestnávateľa pri vzniku nepredvídaných rodinných udalostí,
čerpanie sociálneho fondu na kultúrne akcie priamo v zahraničí
Zo skúseností vieme, že Slovák je rád oklamaný-aby mu veľa sľúbili a málo skutočne dostane. My nevieme takto klamať a lákať na nezmysly. Klamať totiž nemusíme, naše výsledky a spokojní zamestnanci hovoria sami za seba.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

strojárske vzdelanie, strojárska prax, vodičský preukaž podmienkou, nemecký jazyk

Strojárska výrobná a montážna firma, 16 rokov na trhu.
Naše dlhoročné skúsenosti Vám poskytujú istotu práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3285619  Megjelentetés dátuma: 12.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2.300 EUR/mesiac