Stavbyvedúci

AS-STYREX, s.r.o.

Miesto práce
Bellušova 14, Banskobystrický kraj, okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
výhradne podľa dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• samostatné plánovanie a riadenie prác na pridelených stavbách
• ukončenie, odovzdávanie, zúčtovanie pridelenej stavby v požadovanom termíne a kvalite
• riadenie prác subdodávateľov
• riadenie podriadených
• stavbyvedúci
• komunikácia so zákazníkom, investorom, projektantom
• riadenie projektov z konštrukčného hľadiska
• práca s technickou dokumentáciou
• vedenie stavebného denníka
• operatívne riešenie problémov

• motivujúci systém odmeňovania závislý od výsledkov
• pevné zázemie v prosperujúcej firme
• profesijné školenia
• zaujímavá a perspektívna práca v mladom kolektíve
• mobilný telefón

Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu. Ostatným ďakujeme za záujem pracovať v našej spoločnosti.

V zaslanej žiadosti o zaradenie do výberového konania žiadame pripojiť súhlas na spracovanie osobných údajov v znení: „V súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. O ochrane osobných údajov v platnom znení súhlasím, aby spoločnosť AS-STYREX, s.r.o. so sídlom Bellušova č.14, Banská Bystrica, spracovávala moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v zasielanom životopise a sprievodnom liste za účelom sprostredkovania zamestnania pre dotknutú osobu. Súhlas je platný do jeho odvolania dotknutou osobou. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.“

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Ostatné znalosti

CENKROS - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• odborná spôsobilosť vítaná
• komunikačné schopnosti
• flexibilita, samostatnosť
• organizačné schopnosti

Sme moderná stavebná spoločnosť, založená na rodinnej báze, s prízvukom na etiku v podnikaní, majiteľov a zamestnancov, s dlhoročnou praxou a s osobným prístupom k zákazníkom.
Pôsobíme v oblasti stavebníctva a to hlavne v oblasti významnej obnovy bytových domov, zatepľovaní stavieb, dodávke a montáži strešných plášťov, rekonštrukcie balkónov, lodžii, terás, celkovej optimalizácii vstupných nákladov na bývanie formou dodávky alternatívnych zdrojov energií, merania a regulácií.
Ďalšia oblasť pôsobenia je dodávka stavebných materiálov.
Ďalej ponúkame investorom služby, ako vyhotovenie projektových dokumentácií, energetických auditov, výstavbu rodinných domov na kľúč a podobne, a to na celom území Slovenska.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3036374  Megjelentetés dátuma: 13.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: výhradne podľa dosiahnutých výsledkov