Elektrikár, elektroinštalatér

AS-SPOL, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
6.6.2019
Mzdové podmienky (brutto)
520 - 2500 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dlhodobá pracovná ponuka práce pre ELEKTRIKÁROV v Nemecku. Pracuje sa v priemyselných halách,domoch, bytoch (prevažne interiér) kde sa ťahajú káble, kompletáž, prípadne napájanie výrobných liniek a pod.
Práca je uzatvorená pracovnou zmluvou na dobu neurčitú, zamestnávateľ hradí odvody, sociálne a zdravotné, ďalej hradí cestu a ubytovanie.
Práca je dlhodobá !!!
Vynikajúce platové ohodnotenie už pri nástupe!!!
Prepravu zabezpečujeme služobnými vozidlami VW Caddy, Transporter, Škoda Yeti, Renault Trafic a i.,
Hradíme pohonné hmoty a náklady spojené s vozidlom a cestovaním.
Naši zamestnanci sú vybavený špičkovým baterkovým náradím značky HILTI.
Zabezpečujeme pracovné oblečenie zn. En. STRAUSS.
Na osobnom stretnutí sa dozviete všetky podrobnosti. Záujemci o prácu posielajte pracovný životopis na [email protected] alebo nás kontaktujte telefonicky do 17.00 hod. na 0907 970 161 alebo 0918 970 702.
Osobne nás môžete navštíviť v Košiciach a Starej Ľubovni.
DÁTUM nástupu je orientačný (zamestnanci nastupujú do práce v obojstranne dohodnutom termíne).

nadštandardné ubytovanie v služobných bytoch a domoch
služobné auto a hradenie nákladov spojených s vozidlom a cestovaním
akumulátorové náradie zn. HILTI
pracovné oblečenie zn. Strauss
platové ohodnotenie
možnosť finančného rastu
prístup
komunikácia s vedením a zamestnancami

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Sme stavebná spoločnosť, ktorej predmetom podnikania je sprostredkovateľská činnosť v oblasti stavebníctva a strojárstva. Ponúkame prácu pre viaceré stavebné a strojárenské profesie. Oblasť pôsobenia je Francúzsko, Nemecko a Belgicko. Sú to hlavne tieto profesie: vodári, kúrenári, zvárači, elektrikári, sadrokartonisti, bazenári, maliari a tepetári, fasádnici, stolári, montážnici, pilčíci a klampiari. Zabezpečujeme celoročnú ponuku práce na rôznych projektoch. Naši zamestnanci využívajú služobné autá, sú vybavení ručným náradím predovšetkým značky HILTI a každý je aj komerčne poistený.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

elektrikár

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

chuť pracovať
férovosť

Sme stavebná spoločnosť, ktorej predmetom podnikania je sprostredkovateľská činnosť v oblasti stavebníctva a strojárstva. Ponúkame prácu pre viaceré stavebné a strojárenské profesie. Oblasť pôsobenia je Francúzsko, Nemecko, Švédsko a Švajčiarsko. Sú to hlavne tieto profesie: vodári, kúrenári, zvárači, elektrikári, sadrokartonisti, maliari, stolári, montážnici. Naši zamestnanci využívajú služobné autá, sú vybavení ručným náradím predovšetkým značky HILTI a Milwaukee a každý je aj komerčne poistený.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3465568  Megjelentetés dátuma: 27.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 520 - 2500 €