Sadrokartonista

AS-SPOL, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
priebežný
Mzdové podmienky (brutto)
580 - 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava materiálu na projekt (profily konštrukcie, dosky, spojovacie materiály, finišovacie materiály…)
Zameranie projektu
Stavba nosných konštrukcií
Osadzovanie sadrokartonových dosák
Úprava a presadrovanie spojov, vybrusovanie
Vizuálna kontrola vykonanej práce a následné opravy.
Práca je uzatvorená pracovnou zmluvou na dobu neurčitú, zamestnávateľ hradí odvody, sociálne a zdravotné, ďalej hradí cestu a ubytovanie. Práca je dlhodobá!
Vynikajúce platové ohodnotenie už pri nástupe!
Prepravu zabezpečujeme služobnými vozidlami VW Caddy, Transporter, Škoda Yeti, Renault Trafic a i., ďalej hradíme pohonné hmoty a náklady spojené s vozidlom a cestovaním. Naši zamestnanci sú vybavený špičkovým baterkovým náradím značky HILTI. Na osobnom stretnutí sa dozviete všetky podrobnosti. Záujemci o prácu posielajte pracovný životopis na [email protected] alebo nás kontaktujte telefonicky do 17.00 hod. na 0918 970 702.
Osobne nás môžete navštíviť v Košiciach a Starej Ľubovni.

Zamestnávateľ hradí odvody- sociálne a zdravotné
nadštandardné ubytovanie v služobných bytoch a domoch
služobné auto a hradenie nákladov spojených s vozidlom a cestovaním
akumulátorové náradie zn. HILTI
pracovné oblečenie zn. En. Strauss
komerčné pripoistenie
platové ohodnotenie
možnosť finančného rastu
komunikácia s vedením a zamestnancami

zabezpečujeme nadštandardné ubytovanie v služobných bytoch a domoch
prístup

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

montér suchých stavieb

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

chuť pracovať
férový prístup
na všetkom ostatnom sa dá pracovať

Sme stavebná spoločnosť, ktorej predmetom podnikania je sprostredkovateľská činnosť v oblasti stavebníctva a strojárstva. Ponúkame prácu pre viaceré stavebné a strojárenské profesie. Oblasť pôsobenia je Francúzsko, Nemecko, Švédsko a Švajčiarsko. Sú to hlavne tieto profesie: vodári, kúrenári, zvárači, elektrikári, sadrokartonisti, maliari, stolári, montážnici. Naši zamestnanci využívajú služobné autá, sú vybavení ručným náradím predovšetkým značky HILTI a Milwaukee a každý je aj komerčne poistený.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3213101  Megjelentetés dátuma: 20.4.2020  Alapbér (bruttó): 580 EUR/mesiac