Kuchař/Kuchařka na Hotelu Vír

ARVORE TONA s.r.o.

Místo práce
Vír
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, internship, stáž
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA na Hotelu Vír

Pro Hotel Vír hledáme kuchaře&kuchařku na jakýkoliv pracovní poměr, mzda 175Kč/hod., popř. dle dohody. Nabízíme stabilní práci v rodinné firmě, osobní přístup, ubytování a práci v nadstandardně vybavené kuchyni.
Nástup dle dohody.

Náplň práce

- řízení provozu kuchyně

- příprava jídel

- spolupráce při sestavování jídelního lístku

Požadujeme

- odpovědnost za přípravu a kvalitu podávaných jídel

- znalost české kuchyně a moderní gastronomie

- znalost HACCP a bezpečného provozu kuchyně

- zodpovědnost

Nabízíme

- práci v rodinné firmě s osobním přístupem ke každému zaměstnanci

- moderní a čisté prostředí

- hodinová sazba 175Kč/hod.

- ubytování zdarma v nových zaměstnaneckých bytech

- moderní vybavená kuchyně

- směny dle dohody

- možnost dalšího vzdělávání a profesionálního růstu

Informace o náboru

ID: 3463339  Megjelentetés dátuma: 3.8.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 30000 Kč/měsíc