Manažér prevádzkových rizík spoločnosti

ARVAL SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Pribinova 19, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
2 300 EUR/mesiacKonečná ponuka bude odrážať skúsenosti jednotlivých uchádzačov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Uplatňovanie štandardov vnútornej kontroly skupiny, šírenie kultúry kontroly operačného rizika
- Koordinovať identifikáciu kľúčových procesov a kľúčových útvarov pre analýzu rizika vrátane formalizácie zmierňujúcich opatrení a ich následných krokov
- Zabezpečovať riadnu implementáciu stáleho kontrolného rámca v súlade so zásadami, postupmi a usmerneniami vydanými nezávislými kontrolnými funkciami
- Zabezpečiť identifikáciu, formalizáciu, validáciu a aktualizáciu všetkých potrebných a požadovaných obchodných postupov a udržiavať ich zoznam
- Koordinovať definovanie a implementáciu plánu kontroly subjektu na základe všeobecných plánov kontroly definovaných na podnikovej úrovni a na úrovni skupiny a na základe miestnych kontrol, ktoré mohli byť identifikované
- zabezpečovať riadenie incidentov operačného rizika vrátane ich nahlasovania, vyšetrovania a riešenia
- Zabezpečiť, aby prevádzkoví pracovníci včas analyzovali incidenty s cieľom určiť hlavné príčiny a potrebné nápravné opatrenia, a v prípade potreby ich v tomto procese podporiť.
- prispievať k riadeniu podvodov a oznamovania podvodov
- Organizovať a zabezpečovať vhodné školenia o operačných rizikách a stálom kontrolnom rámci pre zamestnancov, najmä pre nováčikov
- pripravovať a organizovať stretnutia s príslušnými vedúcimi pracovníkmi s cieľom podať správu o stave operačných rizík, rámca stálej kontroly a súvisiacich akčných plánov v rámci ich zodpovednosti;
- spolupracovať s internými a externými audítormi
- Poskytovať podporu regionálnemu manažérovi pre dodržiavanie predpisov
- Zabezpečovať riadenie kvality v subjekte
- zodpovedať za proces riadenia sťažností s cieľom zabezpečiť zavedenie podnikových noriem, riadenie procesu a opatrenia tímov na základe výsledkov
- Poskytovanie podpory vedúcim oddelení v súvislosti s prieskumami spokojnosti klientov a vodičov
- Uľahčovať analýzu hlavných príčin, podporovať manažment pri tvorbe akčných plánov kvality
- zavádzať a udržiavať externé normy kvality v reakcii na miestne potreby (napr. normy ISO)
- Zabezpečiť zavedenie vhodných kľúčových ukazovateľov výkonnosti v oblasti kvality (vrátane podnikových noriem) na všetkých úrovniach riadenia; zúčastňovať sa na pravidelných preskúmaniach výkonnosti v oblasti kvality a pokroku v akčnom pláne kvality
- Odporúčanie a podpora (prostredníctvom školení/koučingu/komunikácie) replikácie úspešných projektov a nástrojov kvality

• služobné auto aj na súkromné účely
• ročný bonus
• 100 % hradená stravná jednotka vo výške 7,00 € za každý odpracovaný deň,
• Rozšírený pitný režim, káva /čaj/sirupy zadarmo v kuchynkách,
• Fruit days – ovocie v kuchynkách,
• Multisport Karta,
• Home office,
• Teambuildings, deň detí, Mikuláš v Arval-e, jarná a vianočná párty, deň zdravia a rôzne iné podujatia počas roka,
• 4 sick days ročne
• Špeciálne zľavy na firemné produkty a služby,
• Možnosť zvýhodneného odkupu auta,
• Po roku trvania pracovného pomeru príspevok do III. Dôchodkového piliera,
• Školenia a tréningy,
• Bonusová dovolenka podľa počtu odpracovaných rokov, až do 5 dní nad rámec zákona,

a mnoho iného...

Vopred ďakujeme za zasielanie štruktúrovaného životopisu v slovenskom jazyku. Do predmetu správy uveďte, prosím, názov pracovnej pozície, o ktorú sa uchádzate.

Do životopisu vložte nasledovný text:

" Týmto dávam súhlas spoločnosti ARVAL SLOVAKIA, s.r.o. k spracovaniu mojich osobných údajov uvedených v:
- žiadosti o prijatie do zamestnania,
- profesijnom životopise,
- osobnom dotazníku a
- osobných údajov získaných počas pohovorov

v databáze uchádzačov o zamestnanie, t.j. k ich ukladaniu na nosiče dát, uchovávaniu, vyhľadávaniu v nich, triedeniu, kombinovaniu a likvidácii v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, a to za účelom :
- obsadenia pracovnej pozície uvedenej v žiadosti o zamestnanie
- interného reportingu
- vykonania interných kontrol v súlade s regulatórnymi požiadavkami

Súhlas je daný na dobu 3 rokov. Po dosiahnutí vyššie vymedzených účeloch spracovávania, najneskôr však po 3 rokoch budú osobné údaje vymazané / zničené. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať kontaktovaním spoločnosti ARVAL.

Zároveň beriem na vedomie, že práva dotknutej osoby sú upravené v § 19 a nasl. Zákona o ochrane osobných údajov."

Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobné stretnutie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické alebo právne vzdelanie je výhodou, ale nie podmienkou.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

1

- Najmenej 1 rok skúseností s riadením rizík, dodržiavaním predpisov alebo auditom
- Technické schopnosti v oblasti zisťovania a posudzovania operačných rizík
- Efektívne zvládanie procesov riadenia rizík a stálych kontrol
- Znalosť obchodných procesov operatívneho lízingu je výhodou
- Schopnosť komunikovať s prevádzkovými zamestnancami a manažérmi - rady, odporúčania, prezentačné zručnosti,
- Schopnosť poskytovať školenia pre prevádzkových zamestnancov
- Samostatnosť - schopnosť konať proaktívne a nezávisle
- Preukázané porozumenie a skúsenosti s prácou a komunikáciou s medzifunkčnými tímami a na všetkých úrovniach podniku
- Preukázané analytické a prezentačné schopnosti
- Skúsenosti s budovaním znalostí a vzťahov
- Plynulá znalosť anglického jazyka, nemecký jazyk je výhodou
- Efektívna práca s MS OFFICE (Excel, Word, PowerPoint)
- Tímová práca, lojalita, spoľahlivosť, dôvernosť, angažovanosť

Spoločnosť Arval bola založená v roku 1989 a poskytuje kompletný servis týkajúci sa lízingu vozidiel. Jej 100 % vlastníkom je svetová banková skupina BNP Paribas. Medzi zákazníkov spoločnosti Arval patria veľké medzinárodné korporácie, malé a stredné podniky a profesionálni partneri. Spoločnosť Arval im poskytuje na mieru šité riešenia, ktoré pomáhajú optimalizovať mobilitu ich zamestnancov, a zároveň na seba preberá riziká súvisiace s riadením vozového parku. Zákazníkom v 28 krajinách poskytuje odborné poradenstvo a vysokú kvalitu služieb viac ako 6 400 zamestnancov spoločnosti Arval. Spoločnosť Arval celosvetovo prenajala už 1 028 142 vozidiel (údaj z decembra 2016).
Arval je jedným zo zakladajúcich členov globálnej aliancie Element – Arval, ktorá je najstaršou strategickou alianciou v oblasti riadenia vozových parkov a zároveň svetovým lídrom s 3 miliónmi vozidiel v 50 krajinách. V rámci skupiny BNP Paribas patrí spoločnosť Arval ku kľúčovým aktivitám retailového bankovníctva.
ARVAL SLOVAKIA pôsobí v oblasti financovania a managementu vozových parkov na slovenskom trhu od roku 2004. S viac ako 10.000 vozidiel vo fleete patrí medzi lídrov v odbore.
Krédom spoločnosti ARVAL SLOVAKIA je kvalitné poradenstvo a individuálne riešenia pre každého zákazníka. Hlavným produktom je Full Servise operatívny leasing a to predovšetkým formou uzavretej kalkulácie. Ten prináša klientom transparentnú správu vozového parku so zahrnutím všetkých služieb a garancie akýchkoľvek rizík spojených so správou vozidiel. ARVAL SLOVAKIA zabezpečuje komplexné služby od financovania vozidiel, cez pravidelnú údržbu a pozáručný servis, nákup a výmenu pneumatík, asistenčnú službu 24 hodín denne, tiež poistenie a riešenie poistných udalostí, tankovacie karty až po elektronickú knihu jázd a on-line reporting. Vďaka svojmu unikátnemu Account managementu dokáže spoločnosť ARVAL SLOVAKIA reagovať na požiadavky svojich klientov rýchle a bezchybne.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3361990  Megjelentetés dátuma: 11.9.2023  Alapbér (bruttó): 2 300 EUR/mesiac