Asistentka pre registrácie liekov a farmakovigilanciu

ARTMED, spol. s r.o.

Miesto práce
Lazovná 60, 974 01 Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1000 Eur brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Administratívne práce súvisiace s agendou oddelenia registrácií a farmakovigilancie a komunikácia s klientmi. Udržiavanie interných databáz a dokumentácie.
Sledovanie národnej a európskej legislatívy týkajúcej sa liekovej politiky.
Príprava podkladov pre registračné procedúry, jazyková úprava a preklady textov k liekom z anglického jazyka, kontakt so Štátnym ústavom pre kontrolu liečiv a Ministerstvom zdravotníctva SR. Prijímanie a spracúvanie hlásení nežiaducich účinkov liekov, monitorovanie zdravotníckej periodickej tlače a webových stránok.

Možnosť kariérneho aj odborného rastu, práca v stabilnej spoločnosti, adekvátne ohodnotenie.

Ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých, ktorí postúpia do užšieho výberu a splnia všetky základné požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.
Vo svojom životopise uveďte, že súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov spoločnosťou ARTMED, spol. s r.o. pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmaceutické, chemické, prírodovedné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Precíznosť, zmysel pre detail, tímový hráč, komunikatívnosť v rámci tímu aj smerom ku klientom, iniciatívnosť, dynamickosť v práci aj v jednaní.
Skúsenosti s prácou v oblasti a s prekladmi sú výhodou.

Sme dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti farmaceutického priemyslu - oblasť lekárenstva, registrácie liekov a predaja výživových doplnkov založených na prírodnej báze.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3357114  Megjelentetés dátuma: 15.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 - 1000 Eur brutto