Vedúci tímu v call centre pre Prešovsky kraj-Tréner predajných zručnosti

artluk plus, s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac1000€ + mesačne odmeny do 700€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vieš predávať ?
Chceš sa stať trénerom predajných zručnosti?
Zvažuješ, že je čas posunúť sa v kariére o kúsok ďalej?
Máš rád/a výzvy, motivujú Ťa náročné ciele a zmeny Ťa vedia nakopnúť?

Hľadáme kandidáta/ku ktorého hlavnými zodpovednosťami budú:
- viesť tím zamestnancov call centra, tak aby spoločne dosahovali stanovené ciele,
- navrhovať a implementovať riešenia pre zvýšenie efektívnosti práce, predaja a zákazníckej spokojnosti,
- zabezpečovať plynulý chod prevádzky a predaja prostredníctvom riadenia a monitorovania výkonu, kvality a produktivity zamestnancov,
- realizovať koučingové aktivity zamerané na rozvoj a zvyšovanie profesionálnej úrovne pridelených zamestnancov

Spoločnosť okrem atraktívneho platového ohodnotenia ponúka príspevky na fitness a wellness centrá, team buildingy, a pod. K tomu aj navyše:
- práca v stabilnej spoločnosti
- zľavy u firemných partnerov
- zaškolenie a podpora ostatných kolegov
- možnosti ďalšieho rozvoja v oblasti vzdelávania

Informácie o výberovom konaní

Zaujala Vás pracovná pozícia? Pošlite nám svoj životopis.
Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov/ky, ktorí najviac spĺňajú stanovené kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Požadovaná minimálna ročná prax

- prezentačné a komunikačné zručnosti
- schopnosť a nadšenie odovzdávať druhým informácie
- skúsenosti z oblasti ľudských zdrojov,

Spoločnosť artluk plus s.r.o. je autorizovaným partnerom pre sprostredkovanie predajných služieb v rámci Slovenska.

Spolupracujeme so značkami :
O2 Slovakia, s.r.o.
Slovenský plynárenský priemysel, a.s.
Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s.
Up Déjeuner, s. r. o.
DÔVERA zdravotná poisťovňa, a.s.
ID: 4054563  Megjelentetés dátuma: 30.3.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac