Máš príjemný hlas? Si komunikatívny? Ak áno, hľadáme teba - konzultanta/ku pre Michalovce (Telefonický operátor mzda 739€mesačne )

artluk plus, s.r.o.

Miesto práce
Michalovce
Mzdové podmienky (brutto)
739 EUR/mesiaczáklad 739€ + mesačne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si aktívny človek s chuťou ovplyvniť svoju budúcu kariéru ?
Baví ťa komunikovať s ľuďmi a rád zdolávaš výzvy?

U nás získaš vedomosti v oblasti produktov, systémov, komunikačných a predajných zručností. Práca u nás je o plnení si svojich povinností, ale aj o zábave. Sme kolektív, ktorý drží spolu. PRIDAJ SA K NÁM.

- Pracovná doba od 8:00 do 16:30
- Zamestnanecké zľavy
- Školiaci program v rámci pracovnej doby

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu nám zašlite Váš životopis alebo nám zavolajte. Radi Vám poskytneme všetky potrebné informácie.
Uprednostnení budu uchádzači, ktorý budu spĺňať kritéria:
1. ZTP /41%
2. Slobodná matka /diéta základná školská dochádzka
3.absolvent školy/do 25 rokov
4.Vek 50+
5.dlhodobo evidovaný na úrade prace /viac ako 12 mesiacov.
Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Spoločnosť artluk plus s.r.o. je autorizovaným partnerom pre sprostredkovanie predajných služieb v rámci Slovenska.

Spolupracujeme so značkami :
O2 Slovakia, s.r.o.
Slovenský plynárenský priemysel, a.s.
Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s.
Up Déjeuner, s. r. o.
DÔVERA zdravotná poisťovňa, a.s.
ID: 4035740  Megjelentetés dátuma: 18.2.2021  Alapbér (bruttó): 739 EUR/mesiac