QA Automation Engineer (Python)

nexonera s.r.o.

Miesto práce
Dúbravská cesta 2, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
1 600 EUR/mesiac* uvedená mzda je minimálna hranica nástupnej mzdy. Finálna výška mzdy bude stanovená v závislosti od skúseností a zručností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou náplňou práce bude automatizácia front-end and back-end testov na projektoch z oblasti telekomunikácií. Budeš mať na starosti:

• automatizované testovanie softvérových aplikácií s dôrazom na odhaľovanie chýb z hľadiska funkčnosti, použiteľnosti a bezpečnosti využívania softvéru
• navrhovanie stratégie automatizovaného testovania
• prípravu testovacej analýzy a tvorbu testovacích prípadov pre následnú automatizáciu
• programovanie skriptov pre automatizované testovanie
• spúšťanie automatizovaných testov a vyhodnocovanie ich výsledkov
• analýzu a reportovanie chýb z testovania
• vykonávanie opätovného testovania nahlásených chýb
• prácu s nástrojmi na podporu a automatizáciu testov
• komunikáciu a spoluprácu s ostatnými členmi tímu – analytikmi, developermi a manuálnymi testermi

Čo ťa u nás ešte čaká?
+ firma, ktorá s tebou počíta
+ neobmedzená dovolenka (v prípade pracovného pomeru)
+ parkovacie miesto v garážovom dome
+ možnosť rozvoja (odborný, kariérny, soft-skillový)
+ kurzy angličtiny

Samozrejmosťou je flexibilný pracovný čas a možnosť využitia práce z domu (home-office).

Životopis zasielajte prostredníctvom portálu Profesia. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný/online pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika, telekomunikácie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Python - Pokročilý
Selenium - Pokročilý
Robot Framework - Pokročilý
SQL - Pokročilý
XML - Pokročilý
Jira - Pokročilý
Confluence - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Odborné zručnosti:
• znalosti automatizačných frameworkov ako napr. Robot, Selenium, SoapUI, Cypress.io, Gauge je výhodou
• Skúsenosti s integráciou automatizovaných testov do CI/CD pipeline (napr. Jenkins) sú výhodou
• Znalosť nástrojov pre testovanie API ako napr. SoapUI, Postman je výhodou

• schopnosť komunikovať v anglickom jazyku (min. úroveň B2)
• skúsenosti s automatizovaným testovaním min. 2 roky
• certifikácia ISTQB výhodou

Osobnostné predpoklady:
• analytické a logické myslenie
• dôslednosť, precíznosť a zodpovednosť
• orientácia na výsledok
• kreatívnosť a “out of the box” myslenie

nexonera je spoločnosť poskytujúca profesionálne IT služby už viac ako 15 rokov. Sme globálna spoločnosť so zákazníkmi vo viac ako 15 krajinách po celom svete. Zaoberáme sa vývojom softvéru v oblasti telekomunikácii, cloudu a digitálnych produktov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4029006  Megjelentetés dátuma: 9.4.2021  Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac