IT Tester

ARTIN Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Dúbravská cesta 2, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacmin. 1200,-€ brtt. Finálna výška mzdy bude stanovená v závislosti od skúseností a zručností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou náplňou práce bude testovanie systémov a webových aplikácií v niektorej z oblastí poisťovníctva, financií alebo telekomunikácií. Zodpovedať budeš primárne za:

• Testovanie softvérových aplikácií s dôrazom na odhaľovanie chýb z hľadiska funkčnosti, použiteľnosti a bezpečnosti využívania softvéru
• Navrhovanie východiskovej stratégie testovania
• Vytváranie testovacích scenárov v závislosti od použitého spôsobu testovania
• Pripravovanie testovacích dát
• Vykonávanie manuálneho, prípadne automatizovaného testovania aplikácií
• Práca s nástrojmi na podporu testovania – bugtrackingové nástroje, automatizačné framworky a iné
• Odhaľovanie, zaznamenávanie a reportovanie zistených chýb
• Vykonávanie opätovného testovania nahlásených chýb
• Vyhodnocovanie výsledkov uskutočnených testov
• Komunikácia a spolupráca s ostatnými členmi tímu analytikmi a programátormi

Čo ťa u nás ešte čaká?
+ firma, ktorá s tebou počíta
+ neobmedzená dovolenka (v prípade pracovného pomeru)
+ parkovacie miesto v garážovom dome
+ možnosť rozvoja (odborný, kariérny, soft-skillový)
+ kurzy angličtiny, aj keď ju práve nebudeš používať na projekte

Samozrejmosťou je flexibilný pracovný čas a možnosť využitia práce z domu (home-office). Na kredity na stravovacej karte ti tiež ako správny zamestnávateľ prispejeme vyššou sumou, než je naša povinnosť.

Životopis zasielajte prostredníctvom portálu Profesia. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika, matematika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SQL - základy

Počet rokov praxe

2

Odborné zručnosti:
• bugtrackingové nástroje – Jira, HP ALM
• automatizačný framework – Robot, Tosca (výhodou)
• SoapUI
• SQL
• XML

• schopnosť komunikovať v anglickom jazyku (min. úroveň B2)
• certifikácia ISTQB výhodou

Osobnostné predpoklady:
• analytické a logické myslenie
• dôslednosť, precíznosť
• zodpovednosť
• orientácia na výsledok
• kreatívnosť a “out of the box” myslenie
• chuť vzdelávať sa a naberať nové skúsenosti

• skúsenosti s testovaním SW riešenia výhodou
• skúsenosti s automatizovaným/performance testovaním výhodou

ARTIN je spoločnosť, ktorá už viac ako 20 rokov poskytuje profesionálne služby v oblastiach softvérového vývoja a integrácie, testovania aplikácii, podpory a konzultácii v IT oblasti.

Dlhoročné skúsenosti z týchto oblastí sa nám darí úspešne uplatňovať v rôznych segmentoch trhu ako telekomunikácie, poisťovníctvo a neziskový sektor. Podporujeme aj projekty v oblasti výskumu a vývoja, hlavným zástupcom je brnenský projekt Roboauto. Okrem Slovenska pôsobíme v Česku, v Rakúsku, v ďalších krajinách Európy a v juhovýchodnej Ázii.

V Bratislave je nás už takmer 100 a v celom ARTINe (spolu s Brnom a Prahou) pracuje viac ako 350 našich programátorov, testerov, analytikov a projektových manažérov.

Naším cieľom je koncentrovať skúsenosti a vedomosti tak, aby sme boli schopní vyvíjať produkty a dodávať služby pre našich klientov kvalitnejšie, rýchlejšie, spoľahlivejšie a lacnejšie než ostatní. A to sa nám aj darí. Naši klienti sú spokojní, projekty sú dokončené v stanovenom čase a v rámci stanoveného rozpočtu.

Snažíme sa fungovať v súlade s našimi hodnotami, ktoré sú: Dôvera - Otvorenosť - Odvaha - Rozvoj a Spoľahlivosť.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ARTIN Solutions, s. r. o.
Dúbravská cesta 2
841 04 Bratislava

Kontakt

Kapcsolattartó személy: Ing. Zuzana Karaszová
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3734636  Megjelentetés dátuma: 3.3.2021  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac