IT Tester

nexonera s.r.o.

Miesto práce
Dúbravská cesta 2, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
1 200 EUR/mesiacmin. 1200,-€ btt. Finálna výška mzdy bude stanovená v závislosti od skúseností a zručností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou náplňou práce bude testovanie systémov a webových aplikácií v niektorej z oblastí poisťovníctva, financií alebo telekomunikácií. Zodpovedať budeš primárne za:

• Testovanie softvérových aplikácií s dôrazom na odhaľovanie chýb z hľadiska funkčnosti, použiteľnosti a bezpečnosti využívania softvéru
• Navrhovanie východiskovej stratégie testovania
• Vytváranie testovacích scenárov v závislosti od použitého spôsobu testovania
• Pripravovanie testovacích dát
• Vykonávanie manuálneho, prípadne automatizovaného testovania aplikácií
• Práca s nástrojmi na podporu testovania – bugtrackingové nástroje, automatizačné frameworky a iné
• Odhaľovanie, zaznamenávanie a reportovanie zistených chýb
• Vykonávanie opätovného testovania nahlásených chýb
• Vyhodnocovanie výsledkov uskutočnených testov
• Komunikácia a spolupráca s ostatnými členmi tímu analytikmi a programátormi

Čo ťa u nás ešte čaká?
+ firma, ktorá s tebou počíta
+ neobmedzená dovolenka (v prípade pracovného pomeru)
+ parkovacie miesto v garážovom dome
+ možnosť rozvoja (odborný, kariérny, soft-skillový)
+ kurzy angličtiny, aj keď ju práve nebudeš používať na projekte

Samozrejmosťou je flexibilný pracovný čas a možnosť využitia práce z domu (home-office).

Životopis zasielajte prostredníctvom portálu Profesia. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika, matematika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SQL - Základy

Počet rokov praxe

2

Odborné zručnosti:
• bugtrackingové nástroje – Jira, HP ALM
• automatizačný framework – Robot, Tosca (výhodou)
• SoapUI
• SQL
• XML

• schopnosť komunikovať v anglickom jazyku (min. úroveň B2)
• certifikácia ISTQB výhodou

Osobnostné predpoklady:
• analytické a logické myslenie
• dôslednosť, precíznosť
• zodpovednosť
• orientácia na výsledok
• kreatívnosť a “out of the box” myslenie
• chuť vzdelávať sa a naberať nové skúsenosti

• skúsenosti s testovaním SW riešenia výhodou
• skúsenosti s automatizovaným/performance testovaním výhodou

nexonera je spoločnosť poskytujúca profesionálne IT služby už viac ako 15 rokov. Sme globálna spoločnosť so zákazníkmi vo viac ako 15 krajinách po celom svete. Zaoberáme sa vývojom softvéru v oblasti telekomunikácii, cloudu a digitálnych produktov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3734636  Megjelentetés dátuma: 9.4.2021  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac