Office manažér

Arthur Hunt s.r.o.

Miesto práce
Obchodná, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou, možnosť nástupu čo najskôr je veľkou výhodou
1.200 EUR brutto mesačne, výška mzdy sa však môže meniť v závislosti od skúseností a seniority kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca s personálnou databázou - príprava personálnych materiálov
- Spracovávanie prichádzajúcich životopisov (triedenie, vkladanie údajov do databázy)
- Komunikácia s kandidátmi, organizácia a koordinácia stretnutí
- Rešerš vhodných kandidátov (databáza, Internet)
- Vedenie administratívnych činností kancelárie
- Príprava podkladov pre účtovníctvo
- Nákup spotrebného kancelárskeho materiálu

- Práca v butikovej Executive Search spoločnosti, ktorá je lídrom na slovenskom trhu
- Možnosť odborného i kariérneho rastu v oblasti Executive search a consultingu
- Účasť na firemných akciách
- Voľný vstup do privátneho wellness a fitness centra pre zamestnanca s rodinou
- Komunikácia a zdieľanie skúseností so zahraničnými medzinárodnými sesterskými pobočkami

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za porozumenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Arthur Hunt je medzinárodná personálno-poradenská, executive search spoločnosť, pôsobiaca na trhu od r. 1991.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Zodpovedný, samostatný prístup
- Diskrétnosť pri práci s osobnými údajmi
- Dobrá znalosť práce s počítačom (Word, Excel)
- Aktívna znalosť anglického jazyka (plynulá komunikácia)
- Predchádzajúca prax na administratívnej pozícii je vítaná

Medzinárodná personálno-poradenská, executive search spoločnosť, pôsobiaca na trhu od r. 1991.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3761128  Megjelentetés dátuma: 12.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1.200 EUR brutto mesačne, výška mzdy sa však môže meniť v závislosti od skúseností a seniority kandidáta.