Líder procesných inžinierov

Arthur Hunt s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj
Termín nástupu
Upon agreement
Od 1.800 EUR hrubá mesačná mzda. Výška mzdy sa však môže meniť v závislosti od seniority kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Navrhovanie a posudzovanie výrobných procesov, ktoré spĺňajú požiadavky na plánovanú efektivitu a ďalšie sledované parametre
• Zodpovednosť za normovanie pracovného času, nastavovanie zmenových výstupov, počtov výrobných pracovníkov a očakávanej produktivity práce pre jednotlivé procesy
• Podpora tímu pri zavádzaní nových modelov do výroby (okolo 62 modelov / rok)
• Vedenie mítingov pred spustením sériovej výroby
• Zodpovednosť za riadenie výrobnej dokumentáciu a výrobných databáz
• Pravidelná aktualizácia stavu súčasných modelov, tvorba matice výroby pre jednotlivé výrobky
• Spolupráca s ostatnými oddeleniami na plnení výrobných plánov a cieľov kvality, pri realizácii Kaizen aktivít, príprave rozpočtu a riešení operatívnych problémov

Kontaktovať budeme iba vybraných záujemcov. Ďakujeme za porozumenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Naším klientom je medzinárodná výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• VŠ vzdelanie technického zamerania
• Skúsenosť s vedením samostatných Procesných dizajnérov, s návrhom výrobných procesov a vyhodnocovaním ich efektivity
• Praktická skúsenosť s riadením ľudí na technicko-organizačnej úrovni
• Znalosť a skúsenosť so zásadami ergonómie pracoviska
• Ovládanie normy ISO 9001 výhodou
• Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
• MS Office na pokročilej úrovni
• Schopnosť určovať si priority v dynamickom prostredí

Medzinárodná personálno-poradenská, executive search spoločnosť, pôsobiaca na trhu od r. 1991.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3663978  Megjelentetés dátuma: 10.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Od 1.800 EUR hrubá mesačná mzda. Výška mzdy sa však môže meniť v závislosti od seniority kandidáta.