Inžinier kvality

Arthur Hunt s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovedanie za zabezpečenie kvality vo výrobných projektoch
- Hodnotenie spôsobilosti technologických procesov a procesný audit
- V spolupráci s manažérom výroby sa môže zúčastňovať na procese optimalizácie výroby
- Zodpovedanie za riešenie problémov a sťažností zo strany zákazníkov a spolupracuje pri reklamáciách smerom k dodávateľom
- Analyzovanie a navrhovanie riešenia problémov vzniknutých v procese výroby
- Podieľa sa na vypracovávaní dokumentácie kvality na výrobných projektoch
- Tvorí plán kontroly (plánovanie kvality) podľa požiadaviek zákazníka, spolupracuje so zákazníkom (projektový tím), podieľa sa na tvorbe FMEA, na tvorbe plánu testov v predvýrobnej a výrobnej fáze projektu
- Zodpovedanie za plnenie zákazníckych požiadaviek v časovom pláne (APQP, GDPIM)
- Zodpovedanie za audit technologických procesov, optimalizácie výrobného procesu
- Riešenie problémov a sťažností zo strany zákazníka (8D reporty), riešenie dodávateľských reklamácií
- Analyzovanie a riešenie problémov v rámci výrobného procesu (spôsobilosť procesu, monitorovanie a analýza (Ppk, Cpk), monitorovanie a analýza chýb vo výrobe za účelom zlepšovania procesov)
- Školenie kontrolórov kvality a operátorov najmä na základe zákazníckych požiadaviek (vizualizácia chýb)
- Vystupuje ako predstaviteľ zákazníka za konkrétny projekt
- Je oprávnený pozastaviť výrobu v zmysle kompetencií popísaných v interných smerniciach.

Vzhľadom na množstvo reakcií budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú profil. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výrobná automobilová spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer - materiálové inžinierstvo, strojárstvo alebo iný technický odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

- Technik so znalosťami v oblasti kvality
- Schopnosť pracovať samostatne
- Minimálne jeden rok pracovné skúsenosti v oblasti kvality
- Projektový manažment, skúsenosti v automobilovom priemysle, znalosť 8D reportov, FMEA, APQP
- Vodcovské schopnosti
- Vysoká úroveň komunikačných zručností
- Analytické, logické a komplexné myslenie
- Veľmi dobré zručnosti pri rokovaniach
- Stresová schopnosť
- Sebestačný a zodpovedný

Medzinárodná personálno-poradenská, executive search spoločnosť, pôsobiaca na trhu od r. 1991.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3208080  Megjelentetés dátuma: 9.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou