Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Kuchár v rodinnej reštaurácií

artBOX, s.r.o.

Miesto práce
Litovská, Karlova Ves
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie denného chodu kuchyne
- samostatná príprava a výdaj denného menu
- samostatná príprava a výdaj jedál z jedálneho lístka
- zodpovednosť za kvalitu pripravovaných jedál
- sledovanie skladových zásob a príprava objednávky tovaru
- preberanie tovaru a kontrola jeho kvality
- zodpovednosť za udržiavanie čistoty priestorov kuchyne
- možnosť podieľať sa na tvorbe menu
- práca na krátky/dlhý týždeň

Práca v mladom a príjemnom kolektíve, bez zbytočného stresu.
Strava a pitný režim sú v našej prevádzke samozrejmosť.
Ostatné výhody a benefity pre zamestnancov budú prezentované pri osobnom pohovore.

V prípade záujmu nám životopis zašlite na nižšie uvedený email. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať ohľadom dohodnutia termínu osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Od nášho kuchára očákavame samostatnosť a zodpovednosť, či už samotnej prípravy jedál, ako aj celkového pracovného nasadenia. Rovnako dôležitá je schopnosť komunikovať s ostatným personálom, predovšetkým s čašníkmi, na dosiahnutie najvyššej možnej kvality podávných jedál a uspokojenia potrieb zákazníkov.

Sme malá spoločnosť s úzkym okruhom zamestnancov. Na slovenskom trhu sa pohybujeme od roku 2013. Portfólio aktivít našej spoločnosti je diverzifikované do oblasti prepravných služieb a gastronómie. Medzi naše projekty patria: Meetnica Coffee/Craft Beer/Grill Pub, Reštaurácia Mlynská Koliba.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3786383  Megjelentetés dátuma: 8.12.2019  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac