Opravár motorových vozidiel

Arriva Service s.r.o.

Miesto práce
Michalovce
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 3,66 €/ hod. + pohyblivá zložka + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Arriva Service s.r.o., so sídlom v Komárne, obsadzuje pre divíziu v Michalovciach pracovnú pozíciu, ktorá je vhodná pre uchádzačov s praxou v oblasti autodoprava-elektro. Od nového kolegu očakávame zodpovedný a samostatný prístup k zvereným úlohám.

Medzi Vaše zodpovednosti a právomoci budú patriť najmä:
- zabezpečovanie opráv a údržba autobusov a vozidiel pre hromadnú dopravu osôb
- údržba, diagnostikovanie porúch a ich odstraňovanie
- vykonávanie servisných prehliadok podľa interných štandardov
- výjazdy pri poruchách autobusov

- 7,5 hodinový pracovný čas
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové poistenie (3.pilier)
- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu
- zaškolenie podľa interných štandardov spoločnosti
- množstvo ďalších benefitov a zamestnaneckých výhod na osobnom pohovore

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite svoj profesijný životopis na adresu: [email protected] a do predmetu uveďte názov pracovnej pozície. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o túto pracovnú pozíciu, kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné požiadavky.

Spoločnosti ARRIVA spracúvajú osobné údaje na účely a v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) č. 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

vyučený v odbore automechanik, autoelektrikár, technické, dopravné

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Windows - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

- prax v odbore výhodou
- vyučený v odbore podmienkou
- skúsenosti s opravami autobusov alebo nákladných vozidiel výhodou
- VP sk. C,D výhodou
- oprávnenie na VZV výhodou
- manuálna zručnosť, technické myslenie
- zodpovednosť, dôslednosť, samostatnosť
- bezúhonnosť, lojálnosť

Spoločnosť ARRIVA pôsobí na Slovensku od roku 2008 a je najsilnejším súkromným hráčom v autobusovej doprave v Slovenskej republike. Pôsobí v Bratislavskom, Košickom, Nitrianskom, Trnavskom a Žilinskom kraji, kde zabezpečuje mestskú, prímestskú, zmluvnú a komerčnú autobusovú dopravu. Od roku 2017 prevádzkuje spoločnosť službu zdieľaných bicyklov, tzv. bikesharing. ARRIVA zamestnáva na Slovensku viac ako 2 500 zamestnancov a prevádzkuje viac ako 1 500 autobusov. Tvorí ju šesť dopravných spoločností, servisná spoločnosť a centrála.
ARRIVA je popredným poskytovateľom osobnej dopravy v celej Európe, zamestnáva 35 500 ľudí a prepraví približne 1,5 miliardy cestujúcich v 10 európskych krajinách. S autobusmi, vlakmi, autokarmi, električkami, vodnými autobusmi, systémami zdieľania bicyklov a dopravnými riešeniami na požiadanie. ARRIVA hrdo spája ľudí a komunity bezpečne, spoľahlivo a udržateľne, pričom tieto služby poskytuje každý deň lepším spôsobom. ARRIVA pôsobí v Českej republike, Chorvátsku, Maďarsku, Taliansku, Holandsku, Poľsku, na Slovensku, v Slovinsku, Španielsku a Spojenom kráľovstve.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3639910  Megjelentetés dátuma: 9.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 3,66 €/ hod. + pohyblivá zložka + príplatky