Administratívny pracovník

Arnold izolácie k.s.

Miesto práce
Śišov 218, 956 38 Šišov, okres Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
01.06.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratívna organizačná podpora vedenia spoločnosti (príprava podkladov, písanie firemnej korešpondencie),
- vybavovanie telefonickej, e-mailovej a poštovej komunikácie, príjmanie návštev,
- spracovanie prehľadov, tabuliek, vedenie agendy,
- organizačné zabezpečenie služobných ciest - rezervácia hotelov a leteniek,
- komunikácia a korešpondencia v nemeckom jazyku,
- vybavovanie pošty, zabezpečovanie príjmu a odosielanie listových zásielok,
- evidencia a zabezpečenie školení pre zamestnancov,
- zabezpečenie nákupu materiálu.

- Ponúkame Vám pracovný pomer na dobu neurčitú s istou budúcnosťou v solídne prosperujúcom rodinnom podniku, vedenom majiteľom,
- motivačné platové ohodnotenie
- príjemné pracovné prostredie
- moderne vybavené pracovisko.

Ak máte záujem uchádzať sa o tento post, budeme radi keď nám zašlete Vaše kompletné podklady. Môže byť aj e-mailom, s údajmi o tom, aká je Vaša výpovedná lehota, kedy môžete byť k dispozícii a akú predstavu o mzde máte.
Za prejavený záujem ďakujeme.

Za prejavený záujem ďakujeme. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- aktívna znalosť nemeckého jazyka slovom aj písmom,
- aktívna znalosť MS Windows a MS Ofifice (Word, Excel, Outlook),
- samostatnosť, dôslednosť, precíznosť,
- flexibilné riešenie situácií,
- spolahlivosť a lojalita,
- systematický prístup k práci

Spoločnosť Arnold izolácie k. s. je dcérskou spoločnosťou Arnold Group, stredne veľkého nemeckého podniku s cca. 450 spolupracovníkmi na celom svete v oblasti servisu elektrárni, technickej izolácie a mobilného spracovania na mieste montáže. S našími spolupracovníkmi realizujeme projekty vo všetkých častiach sveta.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3237791  Megjelentetés dátuma: 12.4.2018