Práca v Rakúsku pre elektrikárov ! Nemecký jazyk nie je podmienkou ! Práca na Živnosť !

Arnold Berki

Miesto práce
Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PRÁCA PRE ELEKTRIKÁROV V RAKÚSKU NA ŽIVNOSŤ !

Hľadáme šikovných elektrikárov na domové a bytové elektroinštalácie -Rakúsko/ Tirolsko 500 km od Bratislavy.

Ponúkame:
- Prácu ihneď !
- 18€ /hod - 20€/hod.
- Ubytovanie zabezpečené a hradené v plnej výške.
- Turnusy 10 dní sa pracuje 4 dni doma.
- Dlhodobé zákazy.
- Nemecký jazyk nie je podmienkou.

Požiadavky:

- Stredoškolské vzdelanie v odbore Elektrotechnik
- Prax min. 3 roky v odbore. ( Ponuka neplatí pre začiatočníkov )
- Platná vyhláška 718 § 21,22,23
- Samostatnosť, flexibilitu.
- Ručné náradie.

V prípade záujmu, prosíme zaslať Vaše CV a platnú vyhlášku na E-mail: [email protected]
Na Vaše otázky odpovieme na tel. č. 0911 472 058

Stručná charakteristika spoločnosti:
Elektroinštalácie do rodinných a bytových domov a priemyselných budov, výroba elektrických rozvádzačov, elektroinštaláciami so zameraním na inteligentné systémy do domov a bytov.

Adresa spoločnosti:

Nám.1.mája 3
900 51 Zohor
Tel.: +421911472058
E-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrikár

ID: 4205523  Megjelentetés dátuma: 15.7.2022