Stolár / nábytkár

ARMA, s.r.o.

Miesto práce
Hotel Šachtička, Selce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stolárske práce, výroba nábytku v stolárskej dielni, vonkajšia a vnútorná údržba hotela, vodič, starostlivosť o zvieratá,

- ďalšie vzdelávanie, využitie služieb hotela so zľavou, teambuldingy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

manuálna zručnosť, tímová práca, praktické myslenie, precíznosť, spoľahlivosť

Krásny rezort pod Panským dielom. Miesto kam sa radi naši hostia vracajú...
Hotel Šachtička je rodinný rezort v prekrásnom prostredí Nízkych Tatier, v sedle pod Pánským dielom len 7 km od Banskej Bystrice. Vďaka kvalitným službám, ktoré oceňujú nielen rodiny s deťmi, ale aj firemná klientela, sa hotel o svojich návštevníkov stará už viac ako 25 rokov. Okolitá príroda, široká ponuka aktivít a naša pohostinnosť, sú dôvodom, prečo sa k nám počas celého roka vracajú aj hostia zo zahraničia. Naším cieľom je sformovať tím mladých ľudí s pozitívným zmýšľaním a spoločenskými hodnotami. Veríme, že spoločnými silami sa nám podarí vybudovať miesto, ktoré bude pre svoju atmosféru a kvalitu vyhľadávané v širokom okolí.

Počet zamestnancov
25-49 zamestnancov

ID: 3866675  Megjelentetés dátuma: 9.2.2020  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac